józan: Családi hétvége a CE Pláza hotelben. - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
23. helyezett a 220 siófoki szállás közül

Családi hétvége a CE Pláza hotelben.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az ellátás jó volt. Az ételek finomak, bőséges a választék. A levesek , előételek, főételek kiválóak. A sütemények voltak kissé "cukrászdaiak", minden nap egyformák. A kenyérpirító kissé rozoga már, cseréje esedékes. A wellness részleg tetszett, bár a gyerekmedence kicsi.Néhány fürdőköpeny már elhasználódott. A játszóház viszont jó volt. Három szobát foglaltunk, az egyikben nem folyt le a víz a fürdőben.

Tisztaság: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni józan felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. január 10.
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért...

2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Húsvét Gubás Gabival (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-19 - 2019-04-22