vassmira91: Szörnyű recepciós a CE Plaza Hotelben - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
23. helyezett a 220 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Szörnyű recepciós a CE Plaza Hotelben

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A párommal töltöttünk egy éjszakát a hotelben. Nayon tetszett, hogy az érkezés napján már a szoba elfoglalása előtt is igénybe lehetett venni a wellness szolgáltatásokat, valamint az elutazás napján is 5 óráig.
A recepciós hölgy stílusa és viselkedése azonban elfogadhatatlan volt. Nem kaptunk semmi féle felvilágosítást az étkezésekről, a programokról, szolgáltatásokról. Ha bármit kérdeztünk, még ő volt felháborodva. Ez miatt nem vagyok teljesen megelégedve az it eltöltött 1 nappal.

Ennyire tetszett: Átlagos

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. január 10.
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért...

2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Húsvét Gubás Gabival (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-19 - 2019-04-22