Maczkóné Edina: Visszakértük a pénzünket, és távoztunk!!! - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
11. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Visszakértük a pénzünket, és távoztunk!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Soha az életben nem találkoztam még ilyen koszos szállodával! A lyukas ágyneműn hajszálak voltak, a párna csomókban összeállt.Morzsa volt a kanapén és a szőnyegen. Minden foltos volt!( ágynemű, törölköző, függöny, kanapé) Használt WC. papír fogadott minket. Sem a szoba, sem a fürdőszoba nem volt kitakarítva!Az ablakpárkány tele volt elhullott bogarakkal és kosszal. Minden koszos-poros volt! Ezt az állapotot azonnal jeleztük a recepción, és teljes takarítást kértünk! 1 óra múlva még nem volt kitakarítva a szobánk...cserébe kaptunk 1 üveg bort, és gyümölcstálat. Na ekkor végleg betelt a pohár, azonnal visszakértük a pénzünket és távoztunk!Felajánlották, hogy kitakarítják azonnal a szobát, de ebből mi már nem kértünk! Felháborító, hogy ilyet megengednek maguknak! Rajtunk kívül még 2 családnak is ugyanilyen problémája volt a szobával, ők is panaszt tettek, de ők maradtak.A lépcső mellett végig el volt dobálva a szemét. Ilyet én még szállodában nem láttam!Parkolási lehetőségük is kritikán aluli!

Ennyire tetszett: Szörnyű
Tisztaság: Szörnyű

Szeretnéd követni Maczkóné Edina felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. szeptember 3.
Már az elején is gyanús volt, mert többször felszólítottak, hogy rendezzük le a foglalásunkat, holott már minden 100% -ban ki volt fizetve és átutalási igazolás szállodának elküldve. Aztán kiderült, hogy ez nem egyszerű félreértés, az egész szállodában nagy káosz uralkodott, érezhető volt, hogy a...

2019. augusztus 18.
Igazán családbarát hely. Az itt töltött egy hét, az első percétől, az utolsóig, fantasztikusan telt. Ha lett volna hely, még maradunk pár napot. Nem akarok ódákat írni, nincs is rá szükség, egyszerűen nagyon jó. Mindent köszönünk a profi szemelyzetnek. Mindenkinek ajánlom. Pihenésre,...

2019. augusztus 14.
A Recepción,és a wellness-ben nagyon kedves volt a személyzet,a bárban és az étteremben viszont már nem annyira,látszott hogy unják!A kaja finom volt,az ital kiszolgálás döcögős!A szoba nagyon jó,viszont az ágy kényelmetlen,a tisztasággal nem volt gond!Az épület viszont egy labirintus,ha tűz ütne...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-06-14
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Őszi szünet és Halloween party (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépésekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03