OskónéDóri: Kitűnő wellness pihenés teljes ellátással - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
9. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Kitűnő wellness pihenés teljes ellátással

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleggel teljesen meg voltunk elégedve . A napozóteraszon található jakuzzi nagyon kellemes volt a napsütéses őszi időben. A szálloda méretéhez tervezett nagy wellness . Nagyon jó volt a masszázs . Külön dicséret Cintia masszőrnek:) Az reggeli , ebéd , vacsora választéka bőséges. Talán annyi hogy gondolhatnának a vegetáriánusokra is . A szoba kényelmes , modern . Csupán egy dolgot mondanék hogy takarítatlan volt az egész hotel. A szobában a függönyön a napsütésben erősen meglátszott hogy milyen koszos. A közösségi terek , padlószőnyegek sincsenek takarítva rendesen . A takarítóknak valamilyen egyenruhát is javasolnék mert nem lehet tudni ki a személyzet. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat:)

Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni OskónéDóri felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. szeptember 30.
Érkezéskor megkérdezték, hogy jártunk-e itt korábban, válaszoltam nem. Ennek ellenére a labirintus szerű szálloda felépítéséről, a szoba elhelyezkedéséről, az étteremről nem kaptam felvilágosítást. Bolyongtam az épületben idős édesanyámmal. Napi takarítás során- miután idős, beteg, kistestű...

2019. szeptember 21.
Kiváló környezet ( városközponthoz, vízparthoz közel) csendes nyugodt hely. Kiváló vendégcentrikus személyzet minden tekintetben. Minden korosztálynak ajánlom. Tiszta mélygarázs, ami fontos nincs nyest, sok nívós helyen ez sajnos nem így van. Kisállat is bevihető!

2019. szeptember 9.
Soha az életben nem találkoztam még ilyen koszos szállodával! A lyukas ágyneműn hajszálak voltak, a párna csomókban összeállt.Morzsa volt a kanapén és a szőnyegen. Minden foltos volt!( ágynemű, törölköző, függöny, kanapé) Használt WC. papír fogadott minket. Sem a szoba, sem a fürdőszoba nem volt...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-29
 - Röpke wellness pihenés (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, élőzenével, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-29
 - Őszi szünet és Halloween party (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépésekkel, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03