Porto: Kicsit csalódott voltam - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
12. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kicsit csalódott voltam

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Érkezéskor megkérdezték, hogy jártunk-e itt korábban, válaszoltam nem. Ennek ellenére a labirintus szerű szálloda felépítéséről, a szoba elhelyezkedéséről, az étteremről nem kaptam felvilágosítást. Bolyongtam az épületben idős édesanyámmal. Napi takarítás során- miután idős, beteg, kistestű kutyával érkeztünk- meglepetés lehetett a takarítók számára a kutya bent tartózkodása, míg mi ebédeltünk, így csapot-papot otthagytak, a kilincsre felakasztottak 2 zacskót, tegyek vele belátásom szerint. A kapott kuponok csak kedvezményre jogosítottak.A reggeli, ebéd, vacsora bőséges kínálattal rendelkezett, ízletes volt, bár minden köret kicsit sótlan. Hiányolom a szobaszerviz szolgáltatást, reggel 7 óra előtt kávéhoz sehogyan sem lehet jutni. (6 után,7 előtt legalább 10-15 adag kávéra lett volna szükség hotelszinten)

Ennyire tetszett: Átlagos

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. október 12.
A kirakat (recepció) érkezéskor ígéretes volt. A hotel többi része egy szűk labirintus útján volt elérhető, ahol két ember találkozásakor alig fért el egymás mellett. Emellett még a takarító személyzet luxus munkakocsija is egész nap valahol mindig a folyosón tartózkodott. Egyetlen előnye ennek...

2019. október 11.
Most sem csalódtunk! Az elképzelésünk szerint alakult minden, az elhelyezéssel, az ellátással, a személyzet munkájával maximálisan elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat! Hamarosan újra jövünk!

2019. szeptember 24.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleggel teljesen meg voltunk elégedve . A napozóteraszon található jakuzzi nagyon kellemes volt a napsütéses őszi időben. A szálloda méretéhez tervezett nagy wellness . Nagyon jó volt a masszázs . Külön dicséret Cintia masszőrnek:) Az...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-29
 - Röpke wellness pihenés (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, élőzenével, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-29