Kiss Gitta: Csodás 3 nap a CE Plazában - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
9. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Csodás 3 nap a CE Plazában

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam ! Ide bármikor szivesen és boldogan megyek !

Szeretnéd követni Kiss Gitta felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2020. október 9.
Az első benyomásaim viszonylag jók voltak: kedvező áron vásároltuk a kupont, jó helyen van a szálloda, de a személyzet velünk érkezéskor nem volt túl közlékeny és barátságos. Első alkalommal jártunk itt, de nem mondták el nekünk az alapvető tudnivalókat (hol található az étterem, a...

2020. szeptember 16.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szállással, az ellátással, a személyzettel!!! Az ételek nagyon finomak, és jó sok válszték van!! Mindeki kedves, segítőkész!! Ha tehetjük minél többször el fogunk menni!!! Sok+sok++++++++++

2020. augusztus 28.
A hotel nyugodt, csendes hyen található, jól megközelíthető. Gyalogosan sincs messze a móló és a Plázs. A recepció csarnoka szép, bár mivel közvetlen alatta található a wellnes részleg, rögtön megcsap a klórszag. Örültem, hogy 2negybe nyitható szobát kaptunk, elnis fértünk kényelmesen, még kis...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony és ünnepek között (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi műsorral és programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-23 - 2020-12-29
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-01
 - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2021-06-01