Kiss Gitta: Csodás 3 nap a CE Plazában - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
9. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Csodás 3 nap a CE Plazában

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam ! Ide bármikor szivesen és boldogan megyek !

Szeretnéd követni Kiss Gitta felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2020. november 7.
Tetszett maga a szálloda, a környéke.Szimpatikus és segítőkész volt a személyzet.Értékeltem a teljes ellátást.Finomak voltak az ételek és változatosak.Külön örültem a Pápai Joci koncertnek és a meglepetés nyereménynek! A Wellnes is kitűnő volt.Biztosan visszatérek még a felnőtt fiaimmal....

2020. október 9.
Az első benyomásaim viszonylag jók voltak: kedvező áron vásároltuk a kupont, jó helyen van a szálloda, de a személyzet velünk érkezéskor nem volt túl közlékeny és barátságos. Első alkalommal jártunk itt, de nem mondták el nekünk az alapvető tudnivalókat (hol található az étterem, a...

2020. szeptember 16.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szállással, az ellátással, a személyzettel!!! Az ételek nagyon finomak, és jó sok válszték van!! Mindeki kedves, segítőkész!! Ha tehetjük minél többször el fogunk menni!!! Sok+sok++++++++++

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Négycsillagos wellness hétköznapok 2021. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
Érvényes: 2021-01-03 - 2021-12-23
 - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-01 - 2021-12-23
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-01