Ficsór Ágnes : Nagy családi nyaralás - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Nagy családi nyaralás

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.

Ár / érték arány: Gyenge
Étkezés:

Szeretnéd követni Ficsór Ágnes felhasználót?    Igen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2020. november 15.
A szálloda bútorzata, az ágyakat is beleértve, elhasználódott, felújításra, cserére szorul, a fürdőszoba már szép, a parketta is újszerű. Októberben voltunk ott, és a szobában végig fáztam. A televízió távkapcsolója nem működött. Kárpótolt, hogy a személyzet előzékeny, udvarias, az ételek...

2020. október 26.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos kilátást nyújtott a Balatonra. Különösen a fürdőszoba tetszett, de a szoba is remek volt. Kiemelném az éttermet, ami mindenki kedvére való lehetett, hiszen bőséges és választékos volt az ételkínálat. A wellness rész is kíváló. Nagyszerűen feltöltődtünk!

2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy...

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Vízpart, tavasz, Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-05-31
 - Nyár, Csobbanás, Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-11 - 2021-08-23
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24