Joedobor: Hotel Magistern Konferencia & Wellness - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet").
A szoba tágas, és azt látni, hogy valamikor kifestették, ami pozitív. A bútorok azonban régiek, kopottak porosak, nem szívesen ül, vagy pakol rájuk az ember. A szobában végigfut egy csővezeték (talán a klíma, vagy a fűtés), ami nincs burkolva, alatta át van törve a padló és néha hallani, hogy víz csöpög rajta végig.
Az ágynemű (bár valószínűleg ki volt mosva) foltos és szakadt volt, úgy nézett ki, mintha nem lenne lecserélve, valószínűleg nagyon régi, le kéne selejtezni. (Az ember nem szívesen feküdt bele.)
A fürdőszoba felújítottnak tűnt. Megérkezéskor a WC-n egy sterilizálva feliratú szalag volt, de az ülőkén foltok voltak.
Az étkezőbe a vírus miatt 3 turnusban engedik be az embereket, amibe ők osztják be a vendégeget és a napirendnek nem túl jó, ha pl.: 9.30-kor van a reggeli. Egyébként akár egyszerre is beengedhetnék a vendégeket, mert a turnusváltáskor úgyis mindenki ott zsúfolódik az előtérben, amikor meg bejutnak az étterembe az emberek a sorban egymás nyakában állnak, úgyhogy ez a turnusba osztás a vírus terjedését nem fogja megakadályozni.
Itt is felmerül, ami más hoteleknél is, hogy bár állatbarát a szálloda, sem a bejáratnál, sem a kertben, sem az utcán nincs egy kutyásoknak kitett kuka (igazából kommunális kuka sem nagyon van).
A szálloda előnye, hogy a parton helyezkedik el és a kertjéből közvetlenül le lehet menni a strandra.

Személyzet: Átlagos

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2020. november 15.
A szálloda bútorzata, az ágyakat is beleértve, elhasználódott, felújításra, cserére szorul, a fürdőszoba már szép, a parketta is újszerű. Októberben voltunk ott, és a szobában végig fáztam. A televízió távkapcsolója nem működött. Kárpótolt, hogy a személyzet előzékeny, udvarias, az ételek...

2020. október 26.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos kilátást nyújtott a Balatonra. Különösen a fürdőszoba tetszett, de a szoba is remek volt. Kiemelném az éttermet, ami mindenki kedvére való lehetett, hiszen bőséges és választékos volt az ételkínálat. A wellness rész is kíváló. Nagyszerűen feltöltődtünk!

2020. augusztus 13.
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Vízpart, tavasz, Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-05-31
 - Nyár, Csobbanás, Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-11 - 2021-08-23
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24