lbarbee: Kellemes nyaralás a Hotel Mólóban - Hotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok értékelése
21. helyezett a 219 siófoki szállás közül

Kellemes nyaralás a Hotel Mólóban

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel, a panoráma kárpótolt mindenért, illetve az ételek nagyon finomak, választékban gazdagok voltak.

A wellness szolgáltatások nagyon jók a szomszédos szállodában, amit az itt pihenőknek is igénybe lehet venni.

Sajnos a tisztasággal hadi lábon álltak, érkezésünkkor is idegen hajszálak a földön, a polcon, ahova a tiszta törülköző volt letéve csupa por, kosz volt. A személyzet nem túl barátságos, közlékeny. A rögtön mélyülő víz miatt kisgyerekes családoknak nem nagyon ajánlom, még ha van a parton egy kisebb medence, akkor sem.

Személyzet:

Szeretnéd követni lbarbee felhasználót?    Igen

Hotel Móló Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 16.

2017. augusztus 17.
Szuper volt ez az 5 nap a Hotel Mólóban. A kilátás csodálatos, az ételek is finomak voltak. A szoba minden igényeinket kielégítette. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Visszatérő vendégei leszünk a szállodának!

2017. augusztus 16.
Nagyon kellemes néhány napot töltöttünk itt párommal. A hotel kiváló helyen van, a kikötőre néző szobánkból gyönyörű kilátás nyílt a hajókra. A szobák jól felszereltek, csendesek, kényelmesek voltak. Az ételek rendkívül finomak, a választékkal akadt néha egy kis probléma. Alapvetően nagyon meg...

2017. augusztus 5.
A személyzet kedvességét,hogy mosolyognak emelném ki elsősorban. Az apró hiányosságokat nagymértékben csökkentve ezzel.A part közelsége,napozóágyak a strandon nagyon tetszett.Hányzott a szék az erkélyről,amit kérésre sem pótoltak.Pluszként értékelném, hogy használható a Yacht Hotel Wellness...