Hotel Móló Siófok ★★★

Hotel Móló Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 16.

Hotel Móló Siófok a térképen

Hotel Móló Siófok értékelése:

3. helyezett a 223 siófoki szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Online foglalás napi árakon

Hotel Móló Siófok bemutatkozása

A Siófok szívében, közvetlenül a vízparton, a vitorláskikötő szomszédságában található, háromcsillagos szolgáltatást nyújtó Hotel Móló egyéni vendégek és csoportok fogadásához, szakmai és családi rendezvények megtartásához egyaránt hangulatos környezetet nyújt. A csodás balatoni éra és a hotel wellness részlege a biztosíték a remek időtöltésre.

Hotel Móló Siófok képei

Hotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szoba tiszta volt, nagyon szép kilátással. A reggeli és a vacsora változatos és nagyon finom volt. A szomszéd Hotel wellnesse is nagyon szuper volt. Nagyon szép helyen van ez a Hotel. A személyzet nagyon kedves volt, a recepcióstól a pincérig. Máskor is szívesen megyünk majd a Hotel Mólóba.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Pazar panoráma, szépséges szoba, nagyon kedves kollégák, szuper ételválaszték, tetszett a két szálloda közötti együttműködés, a külön strand megnyerő.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Második alkalommal jártunk a Hotelbe,baráti társasággal. Szuper volt,hogy Balatonra néző szobát kaptunk ismét,teljesen megfelelt az is,hogy a negyedik emeleten volt! A legjobb szerintem! :) A Wellness rész lehetne nagyobb,a két medence nem igazán nyújt nagy választékot,ez csak rossz időbe kellemetlen,amikor a balatonba nem lehet fürdeni.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
remek ez a hotel pihenesre kikapcsolodásra . teljes felüdülés a kilátás miatt. nagyon jokat lehet aludni , mert semmi zaj , semmi zavaro körülmény nem zavar. az ellátás kiváló. az étterem remekül müködik.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Közvetlen Balatonra néző szobánk volt. Mindennel megvoltunk elégedve. A félpanziós ellátás is nagyon jó volt. Volt bőséges választék mind a reggelinél,illetve a vacsoránál is. Bátran merem ajánlani mindenkinek! Ha lehetőségünk nyílik rá,jövőre is elmegyünk!!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon jó volt az itt eltöltött pár nap
személyzet kedves volt.
Kiszolgálás is remek volt.
Siófok csodás része mert a Balaton szinte a lábadnál van , úgy kelsz fel hogy a Balaton csodás panorámája terül eléd.
Naplemente a szobádból csodálható.
Ugyanakkor a belváros csupán pár percre van.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel, a panoráma kárpótolt mindenért, illetve az ételek nagyon finomak, választékban gazdagok voltak. A wellness szolgáltatások nagyon jók a szomszédos szállodában, amit az itt pihenőknek is igénybe lehet venni. Sajnos a tisztasággal hadi lábon álltak, érkezésünkkor is idegen hajszálak a földön, a polcon, ahova a tiszta törülköző volt letéve csupa por, kosz volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Szuper volt ez az 5 nap a Hotel Mólóban. A kilátás csodálatos, az ételek is finomak voltak. A szoba minden igényeinket kielégítette.
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Visszatérő vendégei leszünk a szállodának!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes néhány napot töltöttünk itt párommal. A hotel kiváló helyen van, a kikötőre néző szobánkból gyönyörű kilátás nyílt a hajókra. A szobák jól felszereltek, csendesek, kényelmesek voltak. Az ételek rendkívül finomak, a választékkal akadt néha egy kis probléma. Alapvetően nagyon meg voltunk elégedve és máskor is vissza fogunk még térni!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
A személyzet kedvességét,hogy mosolyognak emelném ki elsősorban. Az apró hiányosságokat nagymértékben csökkentve ezzel. A part közelsége,napozóágyak a strandon nagyon tetszett. Hányzott a szék az erkélyről,amit kérésre sem pótoltak. Pluszként értékelném, hogy használható a Yacht Hotel Wellness részlege. Jó ötlet a hamutál az erkélyen, hiszen aki rá akar gyújtani úgy is megteszi.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.822 - 40.351,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX