Hotel Móló Siófok ★★★

Hotel Móló Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 16.

Hotel Móló Siófok a térképen

Hotel Móló Siófok értékelése:

23. helyezett a 220 siófoki szállás közül
88. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Móló Siófok bemutatkozása

A Siófok szívében, közvetlenül a vízparton, a vitorláskikötő szomszédságában található, háromcsillagos szolgáltatást nyújtó Hotel Móló egyéni vendégek és csoportok fogadásához, szakmai és családi rendezvények megtartásához egyaránt hangulatos környezetet nyújt. A csodás balatoni éra és a hotel wellness részlege a biztosíték a remek időtöltésre.

Hotel Móló Siófok képei

Hotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon jó volt az itt eltöltött pár nap
személyzet kedves volt.
Kiszolgálás is remek volt.
Siófok csodás része mert a Balaton szinte a lábadnál van , úgy kelsz fel hogy a Balaton csodás panorámája terül eléd.
Naplemente a szobádból csodálható.
Ugyanakkor a belváros csupán pár percre van.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel, a panoráma kárpótolt mindenért, illetve az ételek nagyon finomak, választékban gazdagok voltak. A wellness szolgáltatások nagyon jók a szomszédos szállodában, amit az itt pihenőknek is igénybe lehet venni. Sajnos a tisztasággal hadi lábon álltak, érkezésünkkor is idegen hajszálak a földön, a polcon, ahova a tiszta törülköző volt letéve csupa por, kosz volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Szuper volt ez az 5 nap a Hotel Mólóban. A kilátás csodálatos, az ételek is finomak voltak. A szoba minden igényeinket kielégítette.
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Visszatérő vendégei leszünk a szállodának!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes néhány napot töltöttünk itt párommal. A hotel kiváló helyen van, a kikötőre néző szobánkból gyönyörű kilátás nyílt a hajókra. A szobák jól felszereltek, csendesek, kényelmesek voltak. Az ételek rendkívül finomak, a választékkal akadt néha egy kis probléma. Alapvetően nagyon meg voltunk elégedve és máskor is vissza fogunk még térni!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
A személyzet kedvességét,hogy mosolyognak emelném ki elsősorban. Az apró hiányosságokat nagymértékben csökkentve ezzel. A part közelsége,napozóágyak a strandon nagyon tetszett. Hányzott a szék az erkélyről,amit kérésre sem pótoltak. Pluszként értékelném, hogy használható a Yacht Hotel Wellness részlege. Jó ötlet a hamutál az erkélyen, hiszen aki rá akar gyújtani úgy is megteszi.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
A házasssági évfordulónkat ünnepeltük és amikor megérkeztünk éppen egy lakodalomba cseppentünk,így könnyebben felidéztük a 26 évvel ezelőtti eseményeket!!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat,minden adott volt, hogy kipihenjük a munkahelyi fáradságunkat. Az étterem nagyon szép volt, a svédasztalos vacsora bőséges és finom volt.A wellnes részleget is sokat használtuk, nagyon tetszett.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda kiváló helyen van, a személyzet kedves és segítőkész volt a nyaralás alatt. Az étkezéshez javasolnék változtatást. Natúr húsok vagy rántott szelet hiányoztak. Kisfiam inkább a natúr húst szereti, sajnos a csirke túl volt fűszerezve valami görögös megoldással, így külön kellett kérnünk neki. Egy nap nem vacsoráztunk a szállóban, de nem gondolom, hogy épp akkor volt pl.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A reggeli egyhangú unalmas,a vacsoránál még egy pohár vízért is könyörögni kellett,a kiszolgáló személyzet tapasztalatlan,és figyelmetlen.Tele van minden pókkal.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő éjszaka, 3 nap. Talán a Balaton legjobb fekvésű szállodájában. Van strand, mély vízzel. Eleve Balatonra néző szobát kértünk, megkaptuk, ráadásnak a kikötőre is. Van lift, és akadálymentesítés. Nekünk arra éppen nincs szükség, de akkor is szempont. A szoba pont olyan, amire számítottunk. LCD TV, elég bőséges csatornakínálattal, ventilátor, hűtő.

Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX