Hotel Móló Siófok ★★★

Hotel Móló Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 16.

Hotel Móló Siófok a térképen

Hotel Móló Siófok értékelése:

21. helyezett a 219 siófoki szállás közül
77. helyezett Balatonon - 1090 szállás közül

Online foglalás napi árakon

Hotel Móló Siófok bemutatkozása

A Siófok szívében, közvetlenül a vízparton, a vitorláskikötő szomszédságában található, háromcsillagos szolgáltatást nyújtó Hotel Móló egyéni vendégek és csoportok fogadásához, szakmai és családi rendezvények megtartásához egyaránt hangulatos környezetet nyújt. A csodás balatoni éra és a hotel wellness részlege a biztosíték a remek időtöltésre.

Hotel Móló Siófok képei

Hotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel, a panoráma kárpótolt mindenért, illetve az ételek nagyon finomak, választékban gazdagok voltak. A wellness szolgáltatások nagyon jók a szomszédos szállodában, amit az itt pihenőknek is igénybe lehet venni. Sajnos a tisztasággal hadi lábon álltak, érkezésünkkor is idegen hajszálak a földön, a polcon, ahova a tiszta törülköző volt letéve csupa por, kosz volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Szuper volt ez az 5 nap a Hotel Mólóban. A kilátás csodálatos, az ételek is finomak voltak. A szoba minden igényeinket kielégítette.
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Visszatérő vendégei leszünk a szállodának!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes néhány napot töltöttünk itt párommal. A hotel kiváló helyen van, a kikötőre néző szobánkból gyönyörű kilátás nyílt a hajókra. A szobák jól felszereltek, csendesek, kényelmesek voltak. Az ételek rendkívül finomak, a választékkal akadt néha egy kis probléma. Alapvetően nagyon meg voltunk elégedve és máskor is vissza fogunk még térni!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
A személyzet kedvességét,hogy mosolyognak emelném ki elsősorban. Az apró hiányosságokat nagymértékben csökkentve ezzel. A part közelsége,napozóágyak a strandon nagyon tetszett. Hányzott a szék az erkélyről,amit kérésre sem pótoltak. Pluszként értékelném, hogy használható a Yacht Hotel Wellness részlege. Jó ötlet a hamutál az erkélyen, hiszen aki rá akar gyújtani úgy is megteszi.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
A házasssági évfordulónkat ünnepeltük és amikor megérkeztünk éppen egy lakodalomba cseppentünk,így könnyebben felidéztük a 26 évvel ezelőtti eseményeket!!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat,minden adott volt, hogy kipihenjük a munkahelyi fáradságunkat. Az étterem nagyon szép volt, a svédasztalos vacsora bőséges és finom volt.A wellnes részleget is sokat használtuk, nagyon tetszett.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda kiváló helyen van, a személyzet kedves és segítőkész volt a nyaralás alatt. Az étkezéshez javasolnék változtatást. Natúr húsok vagy rántott szelet hiányoztak. Kisfiam inkább a natúr húst szereti, sajnos a csirke túl volt fűszerezve valami görögös megoldással, így külön kellett kérnünk neki. Egy nap nem vacsoráztunk a szállóban, de nem gondolom, hogy épp akkor volt pl.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A reggeli egyhangú unalmas,a vacsoránál még egy pohár vízért is könyörögni kellett,a kiszolgáló személyzet tapasztalatlan,és figyelmetlen.Tele van minden pókkal.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő éjszaka, 3 nap. Talán a Balaton legjobb fekvésű szállodájában. Van strand, mély vízzel. Eleve Balatonra néző szobát kértünk, megkaptuk, ráadásnak a kikötőre is. Van lift, és akadálymentesítés. Nekünk arra éppen nincs szükség, de akkor is szempont. A szoba pont olyan, amire számítottunk. LCD TV, elég bőséges csatornakínálattal, ventilátor, hűtő.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez év június végén töltöttünk el 3napot a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet kedves, figyelmes segítőkész Az ételek változatosak, ízletesek és mennyiségileg megfelelő, bőséges. A szálloda csendes helyen fekszik amit nagyon élveztünk, és ami magával ragadt az a természet gyönyörűsége, szépsége melyet az erkélyről csodálhattunk!

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 27.625,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018.12.28-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 9.899 - 45.291,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.02-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.17-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, kézműves foglalkozásokkal, gyereksarok használatával, internet elérhetőséggel
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 18.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 19.899,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.21. - 2019.10.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
Családi őszi szünet szellemes napokkal (min. 2 éj)
Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon (min. 2 éj)

SiófokX