Hotel Napfény Siófok Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Napfény Siófok Siófok vélemények

Szörnyű 2022. november 14.barátokkal járt itt
Korábban is jártam már ott, akkor még átlagos körülmények voltak, de mára már egy lehercolt koszos hangos lepukkant hely lett. Ágynemű szerintem nem volt áthúzva, mert hajszálakat találtam több helyen is. Koszos büdös fűrdőszoba, zuhanyozni sem álltam be a kádba. Volt törülköző, de a kutyámé különb, tisztább, és fehéebbr, nem pedig szürke foltos.
Kiváló 2020. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A Hotel közvetlen a vizparton van,közel mindenhez. Közvetlen a Hajó állomás mellett A központ néhány perc séta alatt elérhető Mi 4 éjszakát töltöttünk ott unokával mentünk. Tiszta szoba kedves,segitőkész alkalmazottak fogadtak bennünket. Reggeli finom választékos volt. Ajánlom másoknak is. Jól éreztük magunkat. Köszönet érte. Megyünk még biztosan.
Hotel Napfény Siófok Siófok - Környék
2020. augusztus 21.családjával járt itt
Jó helyen helyezkedik el a szálloda , udvarias személyzet, szobák klímával felszerelve finom bőséges reggeli.
Átlagos 2017. augusztus 7.családjával járt itt
2017. július 25-28 között voltunk a Hotelben. A személyzet aranyos kedves, de egy három csillagos hotelhez képest, nem voltunk megelégedve. Takarítás nem volt a 4 nap alatt. Az ellátásunk félpanziós volt. A reggeli bőséges, de a vacsora nem igazán ízlett, kicsit unalmas volt. A kiszolgálás ugyan gyors volt de nem igazán tükrözte azt, hogy 3 csillagos szállodában vagyunk.