Lévai Eszter

Lévai Eszter adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2021.10.21

Kiváló 2015. május 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett, hogy ki lehetett ülni a teraszra az étkezések alkalmával valamint nagyon tetszett a pincérek és a személyzet hozzáállása: udvariasak voltak nem tolakodóak. A Hotel nyugalma,családias hangulata is elnyerte a tetszésünket. Pozitívum a többi hotelhez képest, hogy ingyenes zárt parkoló van. A kinti medence vize viszont nagyon hideg volt:)
Átlagos 2017. augusztus 7.családjával járt itt
2017. július 25-28 között voltunk a Hotelben. A személyzet aranyos kedves, de egy három csillagos hotelhez képest, nem voltunk megelégedve. Takarítás nem volt a 4 nap alatt. Az ellátásunk félpanziós volt. A reggeli bőséges, de a vacsora nem igazán ízlett, kicsit unalmas volt. A kiszolgálás ugyan gyors volt de nem igazán tükrözte azt, hogy 3 csillagos szállodában vagyunk.
Kiváló 2017. április 4.gyerekekkel járt itt
Gyermekem 18. születésnapján jártunk családostul az étteremben. Nagyon meg voltunk elégedve, a kiszolgálás kiváló volt. A pincérek maximálisan oda figyeltek ránk. Arra is oda figyeltek, hogy mivel kisgyerekkel voltunk megfelelően le tudjuk ültetni. Az ételek finomak voltak, és olyan mennyiség, hogy be kellett csomagoltatni és elhoztuk.