Dávodka: Két éjszaka a Prémium Panorámában - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
17. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Két éjszaka a Prémium Panorámában

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A képek alapján csalódás volt a wellness részleg. Sajnos elég kicsik a
medencék. A szobák folyosóit csak késő délután világítják meg, így napközben elég nyomasztó a sötétség. Az ételválaszték nem túl
nagy, de az ízletes. Jó, hogy a szobából látni lehetett a Balatont és a
part is közel van.

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod....

2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők...

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Irány a Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-11 - 2021-06-24
 - Húsvéti Nyulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-02 - 2021-04-05
 - Pünkösdi királyság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24