Cserszegtomaj: Egy hétvéde az unokával. - Prémium Hotel Panoráma Siófok

20. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Egy hétvéde az unokával.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy szülinapi ajándékba kapott hétvégét töltöttünk az unokánkkal.
Nagyon jól éreztük magunkat , mind a hárman.
A szálloda szép, tiszta, rendezett.
Az ételek finomak , változatosak, a felszolgálók figyelmesek.
A fürdő igaz elég pici, de minden megtalálható ami egy ilyen rövid pihenéshez kell.
A szoba három személynek kicsi, de minden megoldható mert csak kevés időt töltöttünk a szobába.

Szeretnéd követni Cserszegtomaj felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. június 27.
A szállóda közel van a korzóhoz de már csöndes környezetben. A standard szoba két főre kiváló de pótágyon egy kamasz gyerekkel már szükös. A fürdőszoba se nagy. A személyzet kedves és segítőkész.

2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A...

2020. január 6.
Nagyon készséges a személyzet, gördülékeny a ki- és bejelentkezés. Finomak és változatosak az ételek. Jó hangulatú utószilveszteri retropartit szerveztek. A wellness-részlegben a 4 szauna tágas, kora reggeltől működik, frissítő ital és sok nyugágy áll rendelkezésre. Az élménymedencében az...

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-26 - 2020-08-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-12 - 2020-12-19
 - Nyárzáró vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-29