Krizsuta: Kellemes családi nyaralás a Hotel Panorámában - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
8. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Kellemes családi nyaralás a Hotel Panorámában

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egy 10 éves gyerekkel töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. A pótággyal egy kicsit szűkös volt a szoba, de még nem ment a kényelem rovására. Az érkezéskor a szoba elfoglalható volt. A személyzet udvarias és segítőkész. A parkoló zárható, a szálloda mellett van, kiváló, mindig volt hely. A strand és part nagyon jó. A TV kisméretű, olyan, mint egy nagyobb monitor, az adás akadozik, de a Wifi megfelelő. A bárban történő fogyasztás nem olcsó, de még elfogadható. A wellnessben a nagyobb medence elég hideg, a barlang medence kicsi, szaunák jók. A masszázs elég drága. Napozóágyak akkor jutnak ha elég korán foglal magának az ember. A svédasztalos reggeli és vacsora kiváló, jó a választék, az ízek finomak és folyamatosan töltik ami kifolyóban van. A desszert is többféle 4-5 és ízletes, házias és bőséges.

Tisztaság: Átlagos
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Krizsuta felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2019. augusztus 21.
Egy áprilisi hétvégén voltunk itt. Azt hittük hogy kevesen lesznek a szállodában de tévedtünk. A recepciós kis hölgy nagyon kedves volt elmondta mi merre van mivel még nem voltunk itt. A szoba kicsi de barátságos. A belső wellnes részlegről ne beszéljük olyan kicsi és használhatatlan. Egy kád...

2019. június 12.
Pünkösdi hosszú hétvégére egy siófoki pihenést választottunk. A Prémium Hotel Panoráma "Pünkösdi királyság" csomagot kínált. Régen jártunk Siófokon, így e mellett döntöttünk a meglehetősen borsos ára ellenére. Általában nem szokott gondot okozni egy-egy szálláshely, vagy étterem értékelése, most...

2019. június 3.
A hotel kiváló fekvéssel rendelkezik, reggeli közben is csodálható a Balaton. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás minden igényt kielégített, a lazacos salátától a borjúpaparikásig. Reggeli és vacsora mellé is volt friss gyümölcs. A kölcsönözhető bicikli rövidtávokra tökéletes.

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Ezerarcú Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-29 - 2019-11-14
 - Adventi hétvégék a Balatonnál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-06 - 2019-12-22
 - Élet a karácsony után (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-26 - 2019-12-29