B.Richard: Retro hétvége a Hotel Panorámában**** - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
17. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Retro hétvége a Hotel Panorámában****

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A tisztaság kifogástalan, sehol egy porszem, pedig szőnyegpadló van a szobákban, és a folyosókon is. A mosdó szintén ragyogott, és kellően fel volt szerelve. Szobatelefonon kértem a recepciótól még plusz párnákat (ingyenes), és egy percen belül hozta egy kedves mosolygós hölgy.
Az ételek minősége kifogástalan, mennyisége, fajtája hihetetlenül profi.
"Retro" hétvégét töltöttünk a Panorámában, és minden pontosan úgy történt, ahogy a tájékoztatóban le volt írva.
A medencék kicsit kisebbek mit kellene, egy ekkora hotelhoz képest, de nyáron ott van még a Balaton is kb. 50 méterre. Ugyebár...

Kényelem (szoba): Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni B.Richard felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod....

2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők...

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Élet a karácsony után (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30
 - Év végi prémium - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-02
 - Vasárnaptól megéri (min. 4 éj)
4-5 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-25 - 2021-08-21