B.Richard: Retro hétvége a Hotel Panorámában**** - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
20. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Retro hétvége a Hotel Panorámában****

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A tisztaság kifogástalan, sehol egy porszem, pedig szőnyegpadló van a szobákban, és a folyosókon is. A mosdó szintén ragyogott, és kellően fel volt szerelve. Szobatelefonon kértem a recepciótól még plusz párnákat (ingyenes), és egy percen belül hozta egy kedves mosolygós hölgy.
Az ételek minősége kifogástalan, mennyisége, fajtája hihetetlenül profi.
"Retro" hétvégét töltöttünk a Panorámában, és minden pontosan úgy történt, ahogy a tájékoztatóban le volt írva.
A medencék kicsit kisebbek mit kellene, egy ekkora hotelhoz képest, de nyáron ott van még a Balaton is kb. 50 méterre. Ugyebár...

Kényelem (szoba): Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni B.Richard felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. június 27.
A szállóda közel van a korzóhoz de már csöndes környezetben. A standard szoba két főre kiváló de pótágyon egy kamasz gyerekkel már szükös. A fürdőszoba se nagy. A személyzet kedves és segítőkész.

2020. január 6.
Nagyon készséges a személyzet, gördülékeny a ki- és bejelentkezés. Finomak és változatosak az ételek. Jó hangulatú utószilveszteri retropartit szerveztek. A wellness-részlegben a 4 szauna tágas, kora reggeltől működik, frissítő ital és sok nyugágy áll rendelkezésre. Az élménymedencében az...

2020. január 3.
A szálloda tetszett, bár ár- érték arány nem megfelelő. Az ételek finomak. Sajnos, nagyon szeles napokat fogtunk ki, ezért az erkély ablak és ajtó folyamatosan nyikorgott.

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-26 - 2020-08-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-13 - 2020-12-19
 - Nyárzáró vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-29