Szamcsi: Prémium Hotel Panoráma - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
17. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Prémium Hotel Panoráma

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Összességében elégedettek voltunk a szállással. De a reggelinél nem minden pékáru volt friss. A vacsora választék a többi szállodával összevetve nem volt bőséges.

Étkezés:

Szeretnéd követni Szamcsi felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod....

2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők...

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Élet a karácsony után (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30
 - Vasárnaptól megéri (min. 4 éj)
4-5 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-25 - 2021-08-21
 - Év végi prémium - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-02