Kuli: Kitűnő pihenés a Hotel Panorámában Siófokon - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
13. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Kitűnő pihenés a Hotel Panorámában Siófokon

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők amik benne vannak a szoba árában. Ár érték arányban is jó választás volt, csak ajánlani tudom.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Kuli felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. július 28.
Negatív: A wellness részleg nagyon kicsi a szállás méretéhez képest, illetve lehetne este tovább nyitva. A szobát nem takarították minden nap, illetve a törölközőket sem cserélik minden nap. Pozitív: Közvetlen a parton való elhelyezkedés.

2020. július 12.
Összességében elégedettek voltunk a szállással. De a reggelinél nem minden pékáru volt friss. A vacsora választék a többi szállodával összevetve nem volt bőséges.

2020. június 27.
A szállóda közel van a korzóhoz de már csöndes környezetben. A standard szoba két főre kiváló de pótágyon egy kamasz gyerekkel már szükös. A fürdőszoba se nagy. A személyzet kedves és segítőkész.

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Nyárzáró vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-29
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-26 - 2020-12-19
 - Még egy szelet Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-10-03