kitti007: Borzalom hétvége a Panorámában. - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
17. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Borzalom hétvége a Panorámában.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod. Fertőtlenítést felejtsük el. ) A 3 liftet 1x sem láttuk fertőtleníteni a 4 nap alatt nem úgy mint más szállodákban! A medencék használhatatlanok annyira koszosak. Az étteremben a tányér és az evőeszközök is koszosak. Az étel ami egyedül finom volt, de a kiszolgálás ha ott akar valaki ebédelni akkor vontatott, mindig elfelejt valamit kihozni a pincér. Pl. a sót akkorra hozta a gyereknek mire már elhűlt az étel - mert gyorsan inkább felvett még 3 rendelést! Pókhálós minden. A leadott születésnapi megrendelést nem teljesítették és mikor a tudomásukra hoztuk még akkor sem szorult beléjük annyi, hogy legalább egy üdvözlőlapot adjanak. Ilyen rossz szállodát még nem láttunk. A játszószoba egy használhatatlan hely ahol semmi sincs. Az ígért színezőket is elfelejtették és még egy ceruza sem volt. Animátor foglalkozás sem volt egyszer sem - de jobb is mert a gyerekmedence egy veszélyes lábfürdő- ami undorító volt. A benti medence alját sem lehetett látni annyira retkes a víz. A barlang rész 36 fokos, ahova egy nagyobb darab nő beállt így még használni sem lehetett volna ha akarta volna a gyermekeink, de nem lehetett a hőmérsékletet elviselni sem! Összességében ahogy a 7 éves lányom mondaná 1 csillagosnak megfelelő! Nagyon rossz))))) Senkinek nem ajánlom - Mi szinte minden szállodát már kipróbáltunk MO-on ami 4 csillagos de ilyennel még nem találkoztunk.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők...

2020. július 28.
Negatív: A wellness részleg nagyon kicsi a szállás méretéhez képest, illetve lehetne este tovább nyitva. A szobát nem takarították minden nap, illetve a törölközőket sem cserélik minden nap. Pozitív: Közvetlen a parton való elhelyezkedés.

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Élet a karácsony után (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30
 - Év végi prémium - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-02
 - Vasárnaptól megéri (min. 4 éj)
4-5 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-25 - 2021-08-21