Hotel Vénusz Siófok

Hotel Vénusz Siófok
Hotel Vénusz SiófokHotel Vénusz Siófok
Hotel Vénusz SiófokHotel Vénusz Siófok

Hotel Vénusz Siófok bemutatkozása

Szállodánk Siófok idegenforgalmi központjában, a Balaton-parttól és a közkedvelt Plázstól 150 m-re található hangulatos környezetben.
Tavasztól őszig várjuk kedves vendégeinket 57 darab kétágyas, erkélyes szobával, melyekben WIFI elérhetőség, tv, zuhanyzós fürdőszoba, hűtőszekrény található.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Vénusz Siófok vélemények

Kiváló 2023. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Kiváló személyzet, kiváló és kényelmes szoba.A strand és vasútállomás is közel van.Finom reggeli,jó kiszolgálás
Gyenge 2017. június 26.családjával járt itt
3 napot töltöttünk itt. Elég is volt. Kényelmetlen szűk szobák. A reggelinél 5-6 féle parizer és műbeles virsli volt némi rántottával. Nem tetszett. Az elhelyezkedés és a személyzet miatt jár 5 pont. A wifi viszont csak a közös térbe van. A szobákba már nem ér el.
Átlagos 2016. november 18.barátokkal járt itt
A recepción nagyon kedvesen fogadtak minket, segítőkészek voltak. A szoba átlagos berendezésű de tiszta volt ,a fürdőszoba kicsit modernebb és szintén tiszta. A reggeli szerintem bőséges, nagy meglepetést nem okozott, átlagos volt. A Hotelhez tartozó terasz hangulatos, "raklapbútoros" megoldású. Az elhelyezkedése nagyon jó, minden közel van.
Átlagos 2016. október 26.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben. Külsőre kicsit retro, de ezzel semmi gond. Se jót, se rosszat nem tudnék mondani, átlagos szállásnak nevezném. Arra amire szántuk (legyen hol aludni) pont megfelelt. A reggeli az árban volt, mondjuk nyugodtan kihagyhatták volna. Ilyen reggelit bárki előállít, ha átmegy a szemben lévő boltban és bevásárol a legolcsóbb dolgokból.
Kiváló 2015. május 16.a párjával járt itt
A személyzet megfelelően szakképzett, és vendégbarát. A szállás szintén vendégbarát, + pont nálam, hogy kutyát is fogadnak. A szállás külseje kicsit retro, de belül fiatalos. A már jól ismert kontinentális reggeli is finom, de lehetne benne némi csavar. Az elhelyezkedés kiváló, nincs túl közel a parthoz, de messzi sem.