Remetezsuzsi: Kellemes szilveszter a Yacht Hotelben - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése
3. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Kellemes szilveszter a Yacht Hotelben

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Kiváló a vízforraló és tea bekészítés a szobában. A szekrény viszont nagyon hiányzott! A nyitott polc nem pótolta a szekrény hiányát. 60 év felettiek vagyunk, így a lenti polchoz nehéz volt a hajlongás. Nagy kár, hogy a wellnessben nem működött a gőzkabin! Játékhoz, kártyázáshoz, baráti beszélgetéshez csak a bár és recepció előtti asztalok használhatók, ez kevésnek bizonyult + állandóan nyitogatták az ajtókat a ki-be közlekedők, amikor dőlt ránk a hideg. Valahogy biztosan megoldhatók ezek a hiányosságok ...

Kényelem (szoba): Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Remetezsuzsi felhasználót?    Igen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 14.

2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja.A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem...

2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá...

2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Hotel Yacht Wellness & Business, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-06-02
 - Balatoni évindító (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-03-01
 - Siófoki villámpihenő (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.182 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-03 - 2020-04-30