dristván: Volt ez jobb is - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése
13. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Volt ez jobb is

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja.A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem éppen vonzó, az pedig kifejezetten nevetséges, hogy a szauna előtérben arra kérik falragaszon a vendégeket, hogy a köveket ne locsolják. Ez erősen csökkent értékű szaunázást eredményez.A személyzet egy kivételtől eltekintve morózus, az ital választék nagyon gyenge, most végig a wellnessről beszélve, a masszázst pedig senkinek nem ajánlom. Ha csak simogatni akar a hölgy akkor nem érzéki, ha masszírozni -és a dolga ez lenne - akkor szinte észrevehetetlen. Nem tudtam eldönteni, hogy nem tud vagy nem akar, de rossz.Az étterem az évek során átalakult, egy kicsit elmenzásodott. A minőségre és választékra is lehet ezt nyugodtan mondani.nagyon sablonossá vált, a sütemények gyengék, az előételek fantáziátlanok és nem jók.Összességében ez a szállás az utóbbi időben inkább vesztett a vonzerejéből, mint hogy növelte volna azt. Ami viszont isteni: van egy szabadtéri jakuzzi medencéje, jó meleg vízzel és isteni balatoni a vízpart közelében. Ez nagyon jó. Kár érte. Én nem tudom, hogy a vezetés változott előnytelenül, vagy a megtakarítás került előtérbe, de a szálloda a hátrányára változott.

Személyzet:

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 14.

2020. szeptember 7.
Gyerekkel utaztunk, az első este nem volt babakád, amit a személyzet annyival tudott le, hogy másap reggel lehet panaszt tenni. Hosszas "unszolás" után végül sikerült elérni, hogy egy olyan szobához kapjunk fürdés időre kártyát, ahol van kád. Étterem: átlagos, de nem túl nagy a választék,...

2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá...

2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Hotel Yacht Wellness & Business, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.655 - 26.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-04-29
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.045 - 42.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021-02-04 - 2022-11-20