dbenedek: Hotel Yacht Wellness & Business - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése
13. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hotel Yacht Wellness & Business

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Gyerekkel utaztunk, az első este nem volt babakád, amit a személyzet annyival tudott le, hogy másap reggel lehet panaszt tenni.
Hosszas "unszolás" után végül sikerült elérni, hogy egy olyan szobához kapjunk fürdés időre kártyát, ahol van kád.

Étterem: átlagos, de nem túl nagy a választék, konyha semmi extra (sőt..)

Gyerek pancsoló néven futó medencébe a pici gyerekeknek épphogy leér a lábuk (mell fölé ér a víz), leülni, játszni nem nagyon tudnak benne, csak a medence pereménél.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 14.

2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja.A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem...

2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá...

2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Hotel Yacht Wellness & Business, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.045 - 42.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021-02-04 - 2022-11-20
 - Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.655 - 26.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-04-29