Renegade Hotel Siófok ★★★

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Renegade Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2018. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hetet töltöttünk itt a 17 éves fiammal, aki rendkívül élvezte a hotel körüli nyüzsgő, pezsgő életet. A kis szálló Siófok központjában, mindenhez közel helyezkedik el. Légkondival ellátott, tiszta, rendezett, barátságos kis szobánk volt. A lüktető éjszakai élet zajai csak tompán szűrődtek be az ablakon, mi remekül tudtunk aludni.
Kiváló 2014. október 25.gyerekekkel járt itt
2014 június közepén voltunk,ketten az unokámmal. Tiszta volt minden,szolgálat készek voltak a pincérek,szobaasszonyok és a
recepciós is. Választékos volt a reggeli a vacsorát több féléből választottuk ki az unokámmal,gyerekeknek való menü is volt.
Jól éreztük magunkat,a feltöltekezett élményekből még most ősszel is arról beszélgettünk milyen is volt. Köszönjük!
ZÉNI 56
Gyenge 2014. október 19. járt itt
Szeptemberben voltam az A épületben. A recepciós nem volt túl kedves. A szobám az 1. emeleten volt. Pici, sötét és barátságtalan volt. A kisméretű Thomson tv egy konzolra volt felszerelve,olyan magasra,hogy csak kitekeredett nyakkal lehetett volna nézni. A bútorok sötétek, használtak, büdösek voltak. (Nem is pakoltam bele semmit.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Szeretném kiemelni, hogy csak a B épületről, azaz a Rózsa panzió részéről tudok értékelést írni, mert ott töltöttünk el két éjszakát. Megkaptuk a kulcsot, felmentünk a szobába. legelőször a porcicák, szemétdarabkák tűntek fel. Aztán megörültünk a terasznak és hogy milyen nagy.
Renegade Hotel Siófok - KörnyékRenegade Hotel Siófok - Szobák
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A szállodának mi a panzió részében voltunk, tágas tiszta volt a szoba, a klíma nagyon jól működött, a tv ami rengeteg csatornával rendelkezett nem mindig de ez egyáltalán nem volt probléma. Az ételek nagyon finomak , választékosak és ízletesek voltak. Nagyon csodás 4 napot töltöttünk el ott 3 kisgyerekkel!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon hangulatos és kellemes, a személyzet udvarias és segítőkész. Étterme tiszta és bőséges kínálatú, ha csak reggelivel veszik ki a szobát rengeteg étkezési lehetőség van a sétányon. Közel van a strand és sok szórakozási lehetőség is .
Kiváló 2014. július 14.a párjával járt itt
A szálloda munkatársai rendkívül segítőkészek voltak, a szobák jól felszereltek, tiszták és kényelmesek, otthonosak. A szállodában az ételek is elnyerték tetszésünket, finomak és igényesen voltak elkészítve. Az étterem kinti résszel is rendelkezik, kellemes zene kíséri az étkezéseket.