Vendég: Remek évbúcsúztató napok a hotelben. - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Remek évbúcsúztató napok a hotelben.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Barátokkal szilvesztereztünk a hotelben. Nagyon jó volt minden, a szilveszteri menüt Krausz Gábor irányításával készítették, nagyon finom ételeket kaptunk, az előétel különleges élmény volt! Tóth Gabi műsora is tetszett és az éjfél utáni tűzijáték is szuper volt. Összességében csak jót tudok mondani, biztos visszamegyünk még!

2019. szeptember 25. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza értékelésére:
Kedves Csonka Anna!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Hényel Zsófia (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.747,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.562,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Tombol a nyár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 29.008 - 40.611,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-29