Szuper volt

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Gyermekbarát ugyanakkor felnőttbarát volt egyszerre: az étkezéseknél és a szolgáltatásoknál is figyelembe vették, ha vki pihenni érkezett. Ennyire kedves személyzettel még nem találkoztam, mindenki nagyon udvarias volt, de nem volt tolakodó. Köszönjük!

Szeretnéd követni Gyénné Éva felhasználót?    Igen

2019. szeptember 25. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza Gyénné Éva értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Külön köszönöm, hogy kiemelte személyzetünk kedvességét, mindenképpen továbbítani fogom a jókívánságokat!
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Hényel Zsófia (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.383,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátás, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.853,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05