BEgerke123: Hétvégi pihenés - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Hétvégi pihenés

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel volt szerencsénk találkozni. A félpanziós ellátás keretén belül kínált választék igen széles volt, melynek utántöltéséről folyamatosan gondoskodtak. Az igénybe vehető szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, kellemesen kipihentük magunkat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni BEgerke123 felhasználót?    Igen

2019. szeptember 25. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza BEgerke123 értékelésére:
Kedves Hangyás Krisztina!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Hényel Zsófia (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.747,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.562,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Tombol a nyár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 29.008 - 40.611,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-29