BEgerke123: Hétvégi pihenés - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Hétvégi pihenés

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel volt szerencsénk találkozni. A félpanziós ellátás keretén belül kínált választék igen széles volt, melynek utántöltéséről folyamatosan gondoskodtak. Az igénybe vehető szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, kellemesen kipihentük magunkat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni BEgerke123 felhasználót?    Igen

2019. szeptember 25. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza BEgerke123 értékelésére:
Kedves Hangyás Krisztina!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Hényel Zsófia (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű...

2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal