Zorro2020: Két kellemes nap Siófokon - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Két kellemes nap Siófokon

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a hely a többi általunk ismerttel összehasonlítva is kiemelkedően jó. Visszamegyünk.

Szeretnéd követni Zorro2020 felhasználót?    Igen

2020. február 19. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza Zorro2020 értékelésére:
Tisztelt Dr. Rónai Zoltán!
Nagyon köszönjük ezt a fantasztikus értékelést. Igazán örömmel olvasom, hogy mint wellness részlegünkkel, mint éttermünk kínálatával és minőségével elégedett volt.
Külön szeretném megköszönni, hogy kiemelkedőként ismeri el szállodánkat, bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Hényel Zsófia (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.383,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátás, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.853,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05