Tom Apartmans Siófok

07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Tom Apartmans Siófok vélemények

Átlagos 2018. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A szállás egy hatalmas emeletes családi ház, részekre bontva. Több család, illetve a hátsó részben fiatalok hada, akik éjszaka hangosak. A foglalási oldalon lévő képek közül (amelyik szobát konkrétan lefoglaltam) egyet sem találtam az emeleti 3 szoba közül, lehet máshol más épületben lettek fotózva.
Szörnyű 2017. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
koszos, egeszsegtelen, nem az ami az interneten vam. mindent magunknak kell takaritani elotte es a szabi utan is (felmosas, wc takaritas stb. ) valolyaban aztcsinalod mit othon rakodsz takaritasz mert lenni akarsz es az osszeg amit elkernek az meg a csucs es meg az idegenforgalmi adot is pluzba fizetni a gyrekek nem akartak az agyban fekudni mert poros koszos tehat kozottunk aludtak es (1eves, 1,5eves 7eves )a penzt elekrtek ugyan ugy
Szörnyű 2015. március 31.a párjával járt itt
2014. június 4-én párommal szállást foglaltunk a nyári nyaralásunk időtartamára Siófokra, a Tom Apartmans szálláshelyre 2014. augusztus 4-től 10-éig. Szállásunkat hosszú keresgélés után választottuk ki, a leírás alapján tökéletesnek látva azt.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Elhelyezése révén tökéletes szállás a strand és a kikapcsolódás szerelmeseinek, mivel karnyujtasnyira van a szabad-strand és a sétáló utca egyaránt. Tökéletes választás családoknak és baráti társaságoknak is. Remélem a közeljövőben lesz még alkalmam megszállni ebben a kellemes atmoszférájú apartmanban.