Xandi: Siófokon a legjobb hely, ahol eddig jártunk - SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

Siófokon a legjobb hely, ahol eddig jártunk

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont...).
Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos pihenéshez: játszószoba, medence, halastó, terasz, jó ételek és italok, bőséges svédasztalos választék, tisztaság és EXTRA KEDVES SZEMÉLYZET!!!
A felszolgálók előtt le a kalappal. Nagyon köszönjük Nekik, hogy a kedvességükkel, figyelmességükkel élménnyé tették az ott tartózkodásunkat és a Férjem szülinapját:).
Mi megtaláltuk a tökéletes siófoki szállást magunknak:)!

Megjegyzés: A kényelem és az ár/érték csak azért nem kapott max. pontszámot, mert 2 felnőtt és 2 gyerkőc egy szobában egy francia ággyal és 2 pótággyal sajnos szűkösen van el, plusz a francia erkélyen nem nagyon tudtunk törölközőt szárítani, ami azért nem lenne hátrány a vízparton:).

Szeretnéd követni Xandi felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett...

2019. augusztus 9.
Nem először voltunk,de mindig szívesen vissza térünk,szuper volt minden,a szoba ,a választékos ételek,a személyzet kedvessége ,a gyerekek is jól érezték magukat ,ha Siófokra megyünk akkor SunGarden !!!

2019. július 5.
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel. A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt. A személyzet kedves és segítőkész.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 28.785,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2019-02-11 - 2021-01-01
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Őszi Wellness Pihenés
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-04 - 2019-10-25