Kissné Anikó: Egy kis pihenés az unokákkal. - SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

Egy kis pihenés az unokákkal.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Nem először voltunk,de mindig szívesen vissza térünk,szuper volt minden,a szoba ,a választékos ételek,a személyzet kedvessége ,a gyerekek is jól érezték magukat ,ha Siófokra megyünk akkor SunGarden !!!

Szeretnéd követni Kissné Anikó felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2019. augusztus 28.
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont...). Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos...

2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett...

2019. július 5.
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel. A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt. A személyzet kedves és segítőkész.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 28.785,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2019-02-11 - 2021-01-01
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Őszi Wellness Pihenés
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-04 - 2019-10-25