Téli pihenés

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Már több alkalommal voltunk a szállás helyen, minden alkalommal elégedettek voltunk.A szálloda tisztasága, személyzet kedvessége régen és most is kifogástalan volt.
Ami nem tetszett, de erről nem a szálloda tehet,hanem nekünk embereknek kell elég intelligensnek lennünk ahhoz, ha valaki kutyát visz egy hotelbe, nem csak magára kellene gondolni, hanem az utána jövő vendégekre is, akik esetleg kutyaszőrre allergiások lehetnek. A kutyát nem visszük fel arra az ágyra, ahol alszunk.
A szállodának köszönjük a szép hétvégét. Kellemes ünnepeket.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni GYOrgyi59 felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2020. február 21.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. -Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált. -Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli...

2020. február 4.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben, színvonalas környezetben, kellemes hangulatban. Tiszta, rendezett közös helyiségek, előzékeny és udvarias személyzet, továbbá isteni finom és bőséges fogások jellemzik. Semmi rejtett költség nem volt, teljeskörű tájékoztatást kaptunk....

2020. január 21.
Nyugodt, meghitt kikapcsolódás programokkal, barátságos, előzékeny személyzet, remek ételek, tisztaság. Köszönjük.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvéti Wellness Pihenés (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Pünkösdi Wellness Pihenés (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 15.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé-partyval, nyárköszöntő bulival, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020-05-29 - 2020-06-01
 - Tavaszi Wellness Pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 28.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-15 - 2020-04-30