Toffifi: SunGarden figyelmes gesztusa - SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden figyelmes gesztusa

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben.
-Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált.
-Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli hivatástudatú felszolgáló, aki a huncut mosolyával inteligenciájával bárkit le vesz a lábáról!
-Nagyon jóleső figyelmesség a hotel részéről, hogy páromat felköszöntötték a születésnapján!
-Köszönünk mindent SunGarden!

Étkezés:

Szeretnéd követni Toffifi felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2020. május 15.
Már három alkalommal voltunk vendégei a hotelnek.A személyzet nagyon barátságos,segítőkész.Mikor először tartózkodtunk ott,nagyon részletes,helyi szemmel ,tapasztalattal kaptunk tippeket ,hogy mit hol merre érdemes meglátogatni,megnézni,részletes térképpel.Az étkezés nagyon jó,ízletes,a feltöltés...

2020. február 26.
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes ízek, jó környezet . Kutya barát hely , kényelmes szoba! A wellnes részleg nagyon kicsi, úszásra alkalmatlan medence.

2020. február 4.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben, színvonalas környezetben, kellemes hangulatban. Tiszta, rendezett közös helyiségek, előzékeny és udvarias személyzet, továbbá isteni finom és bőséges fogások jellemzik. Semmi rejtett költség nem volt, teljeskörű tájékoztatást kaptunk....