Villa Campana Siófok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Villa Campana Siófok vélemények

Átlagos 2018. február 16.egyedül járt itt
Ami tetszett az a Jókai villa,mint szállás és környéke. Étkezés:mindennap ugyanaz a reggeli, unalmas mert semmi változtatás vagy bővítés, a gyümölcs is ugyanaz,
és nem volt szép. Vacsora csak egyféle. Azért rossz megoldás, mert ha valaki egészsége miatt nem eheti pl. aparadicsomos v.
Kiváló 2018. január 23.a párjával járt itt
Egyedül álló élményt kaptunk a Campana Villa szállásadóitól.Mivel egy januári hétvégén foglaltunk szállást a villában, olyan szerencsénk volt, hogy csak mi, a párommal voltunk az egész villában ami pazar belső miliője és felszereltsége miatt tökéletes kényelmet és teljes nyugalmat biztosított a kikapcsolódáshoz!
Átlagos 2017. december 31.a párjával járt itt
A férjemmel töltöttünk el 3 éjszakát. A szobánk tágas és tiszta volt. Sajnos mi kifogtunk egy esős napot amikor a zárt ablakon keresztül ömlött be az eső a fürdőszobába. A férjem felhívta a villa ajtajára kiírt telefonszámot (mert recepció helynen nincs, csak a Jókai Villában), elmondta mi a helyzet, amire azt a választ kapta a vezetőtől "be kell csukni az ablakot" közölte a férjem be van válasz akkor majd megnézzük.
Átlagos 2017. október 27.a párjával járt itt
A szállással kapcsolatban annyit tudunk mondani,hogy egy átlagos
szinvonalu hely.Az étkeztetés kicsit fura volt számunkra ,hogy
ezek nem egy helyen történtek de hozzáteszem a kiszolgálás és az
ételeķ mennyisége és minősége kifogástalan volt.
Kiváló 2017. március 30.a párjával járt itt
Pihenésre, feltöltődésre, teljesen alkalmas. Közel a parthoz de mégis csendes. Személyzet is maximálisan vendég orientált. Mindenkinek szívesen ajánlom, aki a Balatonnál pihenne.
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt. Szívesen vissza mennènk. Igazi kikapcsolódás. Viszont a közelben étterem nem volt nyitva. Hosszas keresgélès után sikerült egyet találni.
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
A villa külső tere és a szobák is ízlésesen felújítottak modern stílusban, de megtartva az épület századfordulós hangulatát. A szállás valóban bababarát volt, kaptunk kiságyat, babakádat, a szobánk melletti konyhában tudtam bébiételt melegíteni, babacuccokat mosogatni. Az udvaron van hinta, csúszda és kis homokozó.
2016. július 10.családjával járt itt
Már másodszor voltunk a siófoki Villa Campanában. Az elhelyezkedés remek, minden (pl. Balaton, strand, Petőfi sétány, centrum) közel van. Alapjában véve mindennel elégedettek voltunk. Néhány hiányosság akadt: A tévé magasra volt téve, a hűtő nem működött, a dupla terasz ajtóból a külsőbe bele volt törve a kulcs.