Professzor szobor Siófok Siófok

Professzor szobor Siófok Siófok
Professzor szobor Siófok SiófokProfesszor szobor Siófok Siófok
Professzor szobor Siófok SiófokProfesszor szobor Siófok Siófok

Professzor szobor Siófok Siófok bemutatkozása

Siófokon a Főtéren található a Dél-Balatoni Kulturális Központ épülete előtt a Professzor szobra, melyet Varga Imre szobrászművész készített 1977-ben. A szobor a Debreceni Református Kollégium polihisztorának, Hatvani István professzornak állít emléket.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Professzor szobor Siófok Siófok vélemények

2076
Érdekes 2022. október 18.egyedül járt itt
Tovább tallózva az ittjartam siófoki ajánlatai között, ráakadtam a Professzor szoborra is. Ebben a víztorony melletti parkban elég sok szobor van, és elég sokat értékeltek is már mások Például ezt is. Szintén Varga Imre szobra, mint annyi más alkotás is a városban, és éppen szembe ül a művelődési házzal, talán nem is véletlenül.
Professzor szobor Siófok Siófok - Külső képProfesszor szobor Siófok Siófok - EgyébProfesszor szobor Siófok Siófok - EgyébProfesszor szobor Siófok Siófok - Külső képProfesszor szobor Siófok Siófok - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 19 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.