Sokoró Fogadó Sokorópátka

Sokoró Fogadó Sokorópátka
Sokoró Fogadó SokorópátkaSokoró Fogadó Sokorópátka
Sokoró Fogadó SokorópátkaSokoró Fogadó Sokorópátka

A Sokoró Fogadó legnépszerűbb csomagjai

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás (min. 4 éj)
Nyári kiruccanás
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Sokoró Fogadó Sokorópátka vélemények

2021. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Tavaly is itt nyaraltunk. Ismét jól éreztük magunkat, bár az idő kicsit mostoha volt hozzánk. Elkészült a beltéri medence is, mely mindig tiszta vízzel várt minket. A vegán ételemet is remekül megoldották ismét. Svédasztalos reggeli várta az unokáimat, nekem pedig kedvemrevalót készítettek a diétámhoz képest.
2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Segitőkész személyzet. Az étkezés,a reggeli,a vacsora választék jó volt!
Két fő részére még vegan tip. étkezést is biztositottak!
Szabadidő programok helyben is megoldhatók,de jó kirándulási központ.
Kisgyerekbarát Fogadó,két játszószobával,udvari elfoglaltsággal.
A hálószobák 3 csillagos szállásnak megfelelnek,bizonyos berendezésekre gondosabb karbantartás ráférne.
Ár- értékarány megfelelő,
Családok részére is ajánlani tudom!
2020. március 17.a párjával járt itt
Tetszett: A családi vállalkozás minden tagja és az alkalmazott munkatársak egységet képezve szolgálják a vállalkozást. Folyamatosan fejlesztik.
Nem tetszett: A fejlesztést sok területen egyszerre végzik, sok "munkában" lévő területet lehet látni, időben lassú az előrehaladás. Sajnos a gazdaság területén több használt anyag stb. lerakat látható. Rendetlenség.
2019. november 25.a párjával járt itt
Sajnos csalódnunk kellett, mert az elkészített húsok igen kemények, ill. rágósak voltak. A többi étkek kifogástalanok. Így a zenés főétkezéses vacsorát ki is hagytuk, nem akartunk ismét csalódni. A fogadó, a személyzet tisztaság tökéletes. A környék nagyon szép, így ajánlani tudom mindenkinek.
2019. október 1.gyerekekkel járt itt
Két/5,6 évesek/ örök mozgó unokánkkal jó időjárási körülmények között voltunk ott, ahol a személyzet segítőkész, az étkezés bőséges választékú, elhelyezés családiasan kényelmes volt. De legfőképpen a zárt környezet és a jó kültéri felszereltség miatt nagyon biztonságos, és a gyerekeknek való sok elfoglaltság helyben és kirándulási lehetőség is adott volt! A minden napi lovaglás és oktatás nagy élményünk volt!
2019. május 31.barátokkal járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat, bár a wellness részleget nem próbáltuk ki, kisebb félreértés miatt. De így is nagyszerűen pihentünk. A személyzet kedves segítőkész. A lovak gyönyörűek. Az ételek finomak. A szobák tiszták. A gyerekeknek van játszótér. A jó időben kint lehet bográcsozni. Csodás a friss levegő.
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Külső képSokoró Fogadó Sokorópátka - Szórakozás/SportSokoró Fogadó Sokorópátka - EgyébSokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - Medence/kertSokoró Fogadó Sokorópátka - Medence/kert
2018. június 14.kollégákkal járt itt
A helyet rendszeresen igénybe vesszük pár napos céges rendezvényre, csapatépítésre. Már a szervezésben nagyon rugalmasan kezelik a többször módosuló igényeinket. A szobák rövid tartózkodásra teljesen megfelelnek. A közösségi helyiségek használatához a helyiek minden felszerelést biztosítanak.
2015. augusztus 5.a párjával járt itt
A csend, a jó levegő, a természet szépsége, a szállással és az ellátással is igen meg voltunk elégedve, a személyzet hozzáállása is kifogástalan. /Kis hiányosság: jó lett volna egy kis hűtő és nem volt szappan a fürdőszobában. /
Sok szép lóban is gyönyörködhettünk. Jó kis kerékpártúrákat és sétákat tettünk a környéken, ami jó hatással volt ránk.
Sokoró Fogadó Sokorópátka - KörnyékSokoró Fogadó Sokorópátka - Külső képSokoró Fogadó Sokorópátka - Egyéb
2014. december 8.családjával járt itt
A szálloda személyzete kedves, rengeteg állat van, ami a gyerekeknek nagyon érdekes. Finoman főztek, nagy adagokat adtak, de amire készültünk-a dicsért házias ízek, az elmaradt. Valószínűleg a zacskós levesek miatt. A lovaglásra érdemes már indulás előtt helyet foglalni, mert ott szembesültünk, hogy alig tudnak minket bepasszírozni.
Kiváló 2023. március 16.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, megnyerő személyzettel rendelkezik és kiemelkedő ételekkel var mindenkit. Tartozkodásunk ideje alatt kutyusunk is jól érezte magát. A szoba a fűtést leszámítva kellemes volt /nekünk túl meleg /. Biztos,hogy vissza fogunk ide jönni. Ajánlani tudom mindenkinek,aki nyugalomra, jó levegőre és finom ételekre vágyik.
Sokoró Fogadó Sokorópátka a térképen
9112 SokorópátkaFőmajor
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem