Bianco Nero Cukrászda Soltvadkert

cukrászda
Bianco Nero Cukrászda Soltvadkert
Bianco Nero Cukrászda SoltvadkertBianco Nero Cukrászda Soltvadkert
Bianco Nero Cukrászda SoltvadkertBianco Nero Cukrászda Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Bianco Nero Cukrászda Soltvadkert vélemények

Kiváló 2019. augusztus 9.a párjával járt itt
Születésnapi tortát rendeltünk,és valami csodálatos kinézetű és fantasztikus ízű tortát kaptunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha legközelebb a közelében leszünk biztosan útba ejtjük a cukrászdát mert ezt nem lehet kihagyni. A legközelebb augusztus 29-e lesz,és bízom benne hogy ismét hatalmas élményben lesz részünk. (Ismét szüli napos tortát rendelünk)
Szörnyű 2019. június 4.barátokkal járt itt
Pozitívum: Többször jártunk már itt átutazóban. A fagylalt és a sütemény is mindig kiváló volt, jó a kínálat, van saját parkoló.
Negatívum: egy hétköznap nem kaptunk laktózmentes fagyit és még sütit sem. A kiszolgáló személyzet nem kínált helyette semmit (jégkását, üdítőt, sós süteményt). Csak annyit kérdezett "ennyi? ". Válogassák meg a személyzetet! ! ! Ez felháborító!
Kiváló 2018. május 6.gyerekekkel járt itt
A jó idő és a fagyi szezon megérkeztével újra rendszeresen (hetente/két hetente) átutazunk Vadkertre fagyizni. Kiszolgálás gyors és kedves, az izek (fagyik, sütik vegyesen) még mindig magas szinvonalat tartanak és nyújtanak. Az árak korrektek. Mindig sikerül új izeket megkóstolnunk.
Kiváló 2016. február 11.családjával járt itt
Minden nagyon finom. Sokat és jó áron lehet megvenni. Finom fagylaltok, sütemények. Nagyon szép a díszítés. Születésnapi tortákat mindig itt vásárolom, mert nemcsak nekem, de családomnak is kedvence. Nagyon szeretek ide járni. Egyedüli akadály hogy ne mindennap menjek a 40 km távolság.
Kiváló 2015. július 25.a párjával járt itt
Kellemes hely.A fagyi mennyei, az árak is jók, pláne, hogy minőségi fagyiról beszélünk. A személyzet nagyon kedves.Tiszta hely. Ha Soltvadkertre megyek, biztos ezt a helyet választom.Remélem minnél elöbb!
2015. április 30.családjával járt itt
A Bianco Nero cukrászda Soltvadkert szélén található. Ide aztán nem fog véletlenszerűen betévedni a turista, de a helybeli sem. Annál nagyobb teljesítmény hogy, élnek virulnak, szép forgalmat bonyolítanak. Mi kipróbáltunk ötféle fagylaltot, vaníliát, csokoládét, puncsot, oreo kekszest és epret.
Bianco Nero Cukrászda Soltvadkert - Étel/italBianco Nero Cukrászda Soltvadkert - Étel/italBianco Nero Cukrászda Soltvadkert - Külső képBianco Nero Cukrászda Soltvadkert - Étel/italBianco Nero Cukrászda Soltvadkert - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Hírből hallottam már a kínálatról, ezért úgy gondoltam felkeressük a cukrászdát. Először is a méretei leptek meg, másodsorban a kínálat mennyisége. Külön pultban diabetikus fagylaltok, "hagyományos" fagylaltok, sütemények, és egyéb desszertek. Én a fagylalt mellet döntöttem, és nem csalódtam, méretes gombócokat kaptam és ízletesek voltak.
Kiváló 2014. július 15.gyerekekkel járt itt
Nem is tudok mit írni csak azt, hogy az ország legjobb fagyizója! 2014 nyarán nagyon sok fagyizót felkerestünk országszerte amerre jártunk kóstolgattuk az ízeket és a fagyi mennyiségét figyeltük, hogy hol mekkora az adag! Nem kell sokat ragozzam, hogy a Soltvadkerti fagyizónak párja sincs. A fagyis kanalat nem húzzák le.
Kiváló 2013. június 18.barátokkal járt itt
Itt adják a környék legnagyobb adag fagylaltját, és sokak szerint itt is a legfinomabb a jeges nyalánkság :)) 5 óra után a sütemények, leértékelten kaphatóak. Az, hogy az eladók nem mosolyognak, az azért van, mert ők reggel 10-től este 9-ig dolgoznak, és ha este 6-7 környékén már nincs kedvük mosolyogni, én azt teljes mértékben megértem :) Gyakran járnak ide ismerőseink, barátaink, és mindig pozitív véleménnyel térnek vissza :))
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Gyermekemmel egy héten egyszer mindig elmegyünk a nagypapa sírjához,Soltvadkertre. Ezt összekötjük egy jó kis fagyizással. A Bianco Nero egy kis utcában szinte "eldugva van",mégis nagyon sokan odatalálnak,hiszen ahogy már többször tapasztaltam,nagyon népszerű a helyiek és a turisták körében is.