EdinaMakó

EdinaMakó adatlapja

Regisztráció2013.09.03
Utoljára itt2017.12.25

Szörnyű 2014. április 8.a párjával járt itt
A neten foglaltam a szállást! Olcsót és dohányzó menteset kerestem sürgősen kb 2 órám volt rá! Azért kerestem minél olcsóbbat Miskolcon, mert éjszaka 10 után értünk oda és reggel 8-kor indultunk is tovább! A hirdetésben volt szó welcome drinkről és ingyen kávéról! Ez tetszett meg na meg az ára 2800. -/fő/éj! Ketten voltunk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Sárga Csikó Miskolc - Hotel Sárga Csikó Miskolc - Hotel Sárga Csikó Miskolc - Hotel Sárga Csikó Miskolc - Hotel Sárga Csikó Miskolc -
Gyenge 2013. november 6.a párjával járt itt
Makón nem sok lehetőség van étterem szempontjából! 1-2 havonta járunk el enni ide-oda és amikor a Bagolyba ettünk nem voltunk megelégedve az étel mennyiségével a minőségével! A kutya be van engedve az asztalok között mászkált,a szőnyeget szőnyeg tisztító géppel ami nagyon hangos volt tőlünk 3 méterre használták.
2014. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó parkolási lehetőség van! Az étteremben piros-fehér kodkás terítő volt ami nagyon hangulatosnak tűnt. Az étel mennyisége levessel együtt nagyon laktató. A ár érték arány az kitűnő olyannyira, hogy még pizzát is rendeltünk elvitelre meg egy 1. 5 literes ásványvizet is kértünk elvitelre és így is kevesebbet fizettünk, mint átlagba máshol!