Szent János Kápolna Somlóvásárhely

Élményprogram
Szent János Kápolna Somlóvásárhely
Szent János Kápolna SomlóvásárhelySzent János Kápolna Somlóvásárhely

Szent János Kápolna Somlóvásárhely bemutatkozása

A Keresztelő Szent János kápolna a Szent Margit kápolna mögött áll. A kápolna előtt egy emlékpark őrzi egy villám sújtotta, több száz évesre tehető idős hársfa emlékét.

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Szent János Kápolna Somlóvásárhely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
Valójában ötletem sincs, miért építettek egy templom-méretű kápolna mögé-mellé pár méterrel egy másik kicsit, egy teljesen más jellegű szentnek. Régen állítólag ez állt rajta, hogy fogadásból építették. Gondolom, ez inkább azt jelenti, hogy fogadalomból. Amúgy tulajdonképpen tetőt ad három festménynek.
Szent János Kápolna Somlóvásárhely - Külső képSzent János Kápolna Somlóvásárhely - EgyébSzent János Kápolna Somlóvásárhely - Belső