Hegykapu Vendéglő Somlóvásárhely
8481 Somlóvásárhely, Somló hegy, 1491 hr.

Hegykapu Vendéglő Somlóvásárhely a térképen

magyar, angol, német
Visa, EC/MC
nincs

Hegykapu Vendéglő Somlóvásárhely bemutatkozása

A Hegykapu étterem több, mint 20 éves múltra tekint vissza, nevét tükrözve és fekvését tekintve kiváló adottságokkal rendelkezik.

Tökéletes kiindulópontja családi, baráti vagy akár céges kirándulásoknak, borkóstolásnak.

A ... Tovább >>

A hangulatos kerthelyiséggel rendelkező étterem a 8-as számú főút mellett található, közvetlen a Somló hegy lábánál, Devecser szomszédságában, Somlóvásárhely településsel átellenben.

Vendégeink számára kényelmes parkolási lehetőséget biztosítunk.

Többnyelvű étlappal, a helyi pincészetek borainak kínálatával várjuk Önöket. A fedett teraszunkról pedig remek kilátás nyílik a túrázók kedvelt úticéljára, a Nagy- Somlóra.

Hegykapu Vendéglő Somlóvásárhely képei

Szállások Somlóvásárhely városában
Wellness csomagok Somlóvásárhely városában

Hegykapu Vendéglő Somlóvásárhely vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Hosszú utunk felénél járva tértünk be ebbe a vendéglőbe egy jó is ebéd elfogyasztására. A marhapörkölt nagyon jól készült, jó szaftos és ízletes volt. A rántott (töltött) szelet szintén nagyon-nagyon finom volt, és akkora adag, hogy még el is kellett csomagoltatni a maradékot. Akár 2 embernek is elég lett volna! :) Mindenkinek ajánlani tudom a helyet, a szakács jól érti a dolgát!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Motorral jöttünk hosszú útról,megálltunk enni. Az étel bőséges volt és finom, a limonádé hideg, a kiszolgálás kedves, a személyzet mosolygós,gyors. A leves finom és hatalmas adag, a somlói galuska úgyszintén....és hát Somlóvásárhelyen természetesen meg kellett kóstolni a somlói galuskát. Mindenkinek ajánlom!

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Húsvét vasárnap voltunk ott hárman. Cigánypecsenyét ettünk, volna, de a hús régi kemény, mócsingos,ehetetlen volt, egyedül a burgonyát lehetett megenni, meg a szalonnát.A vendégünkre való tekintettel sajnos nem szóltunk, elhoztuk a kutyáknak, de nekik sem mertük odaadni.Mégegyszer biztos nem megyünk oda.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk során mind a 3 napon visszatértünk az étterembe, mivel nagyon elégedettek voltunk! :)
Nagyon szimpatikus, hogy párfajta étel van csak, de azok maximálisan minőségiek! Hozzáteszem, még így is nehéz volt választani a finomságok közül! :)
A pincérünk is nagyon barátságos volt, köszönjük a beszélgetést. :) Nagyon finom vacsoráink voltak pár dl juhfark társaságában!

Legnépszerűbb csomagok Somlóvásárhelyen és környékén
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.10.31.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.08.31.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 20.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.

Szállodák Somlóvásárhely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Somlóvásárhely
Hunguest Hotel Pelion  Somlóvásárhely
Holiday Hotel Csopak Somlóvásárhely
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Hegykapu Vendéglő SomlóvásárhelyX