Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu

3121 Somoskőújfalu, Somosi út 188.

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu a térképen

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu értékelése:

1. helyezett az 1 somoskőújfalui étterem közül
469. helyezett Észak Magyarországon - 850 étterem közül

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Nerég voltunk ott egy vasárnapi napon. Kellemesen meglepödtünk, mivel lehetett válaszatni a menü és a svédasztalos ebéd közt. A svédasztalos változatot kértük amit nem bántunk meg. Az ételek választéka jó volt és az ízek nagyon jók - háziasak. Az ár-érték arány kiváló. Aki arra jár annak csak ajánlani tudom, biztos hogy nem fog csalódni - ha szereti a jó magyaros házias ízeket.
Salgótarján

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Párommal a nőnapot szerettük volna valahol megkoronázni egy vacsorával,így hát betértünk ide. Udvarias fogadtatás után:nekiláttunk a svédasztalos menünek és nagyon jól laktunk. Az ételek jó/kiváló ár-érték arányúak,de például a fokhagymás tarja már a csúcsgasztronómia határait súrolja. A hely tiszta és az ételeket sem hagyják kihűlni.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Kollégákkal itt fogyasztottuk el az évzáró ebédünket. Csábító volt a svédasztalos, korlátlan ételfogyasztás. A választékkal nem is volt baj és a fogyást is pótolták folyamatosan. Viszont az ételek hidegek voltak és kiszáradtak, az ízük pedig jellegtelen. A palacsinta pergamenszerűre száradt és minimális töltelék volt benne. Csalódással jöttem el.

Legnépszerűbb csomagok Somoskőújfaluban és környékén
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2020.12.30.

Szállodák Somoskőújfalu környékén
Erzsébet Park Hotel Somoskőújfalu
Hotel Villa Völgy Somoskőújfalu
Lifestyle Hotel Mátra Somoskőújfalu
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Őszi pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

Somosi Fogadó Étterme SomoskőújfaluX