klausztrofobias kenyelem, atlagalatti izek, lassu kiszolgalas, nem udvariasok es adocsalok

Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron a térképen

Szörnyű 2016. novemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. november 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Életem egyik legszörnyebb tapasztalatom. Idős parkinzonos papámmal és egy osztrák barátunkkal voltunk ott vasárnap (Nov 27) ebédelni.
A papát a Soproni Rehabilitációs Gyógyintézeten kezelik, kb 800 méter az étteremtől, így a távolság miatt választottuk ezt az éttermet. Az étterem utcája nagyon keskeny és nehezen lehet parkolni (egy centire a kerítéstől hogy elférjenek az autók). Vannak lépcsők bejáratig, nem valami kellemes azoknak akik nehezen állnak lábukon. Az étterem nagyon pici, nehéz székek és asztalok nagyon közel vannak a falhoz és nehezen lehet helyet foglalni illetve felfalni. Alacsony a mennyezet, könnyen beleveri az ember a fejét a giccses lecsüngő lámpába. Nagyon zajos volt a gyerekek miatt, nehezen tudtunk csevegni. Kb 45 perc várakozás utan barátunk megkérdezte németül hogy már régóta varunk erre arrogánsan leszólta [moderálva - a szerk.] barátunkat egy "warten!"-al. 10 perc múlva kihozta a lehűlt ételt. Egyik főétel a Szárnyas tal (2050 Ft) , lehűlt íztelen rántott csirke csodák, mélyhűtött kész étel minőség, hozza valami gyanús szósz aminek liszt íze volt. A másik étel "Fokhagymás tejfölös sajtos rántott sertésszeletek" (1950 Ft) rém száraz volt és gusztustalan. Ezt nyilván méhútöböl szedtek elő, ellehet képzelni milyen lesz a végeredmény, belül hideg. Harmadikunk csak desszertet evett, két szelet ananász 750 Ft-ért, amin túl sok volt a fahéj. "Nem értem miért "hagyományos magyar fogások"-kent szerepel, nagyon gyenge az étlapjuk [moderálva -a szerk.]
A Fizetéskor egy olvashatatlan számológép-blokkot adott amit vissza is küldtem kértük hogy rendes blokk kell nekünk amin adószám, cégnév stb szerepel. Fél perc múlva egy ugyanolyat hozott mondván hogy nem tud mást adni. Felveszem a kapcsolatot Győri irodával és feljelentem őket adócsalással. [moderálva - a szerk.]
400 Ft volt az 1L szóda :-)
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Egyéb

Aranyfácán Vendéglő további értékelései

2023.12.14családjával
Finom és bőséges ételek, barátságos kiszolgálás. Mi nagyon szeretjük! Ha Sopronban járunk hétvégente mindig ott ebédelünk. Gyerekeim is nagyon kedvelik!
2023.12.14családjával
Finom ételek Udvarias kiszolgálás Család barát vendéglö Szolid Árak Máskor is megyünk Ajánlom mindenkinek
2023.12.11csoporttal
Mentő hajnalban. Kórház. Nyolc óra a sürgősségin. Nyolc nap bentfekvés. Három hét szigorú diéta.Plusz 2 hét lábadozás. Kárba veszett operajegy, a kórházban elkallódott kiskabát, s még sorolhatnám. Mindez a szinte nyersen felszolgált hússzelet miatt, amiből sajnos egy falatot megettem....
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?