Cézár Pince Sopron

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Cézár Pince Sopron vélemények

Átlagos 2018. november 25.barátokkal járt itt
A hely érdekes, és 600 éves. A búbos kemence kellemes, és még melegít is. A berendezés kellemes retró, a helyhez illő. Sajnos elég gyér a forgalom, így délután 4-kor nyit,és soká nincs is nyitva. A borkínálat és a harapnivalók nagyon gyengék és szocializmust idézők.
2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Két estén is itt múlattuk az időt soproni hétvégénk során. A Gyógygödörben nem volt hely, soproni barátaink javasolták a Cézár Pincét, aminek a magam részéről nagyon megörültem, mert az épületet már kinéztem a napközbeni belvárosi sétánk alkalmával.
Cézár Pince Sopron - Külső képCézár Pince Sopron - Külső képCézár Pince Sopron - Külső képCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - Étlap/itallapCézár Pince Sopron - Étel/italCézár Pince Sopron - Étel/italCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - Külső képCézár Pince Sopron - Külső képCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - BelsőCézár Pince Sopron - Külső kép
2015. október 7.a párjával járt itt
Történelmi épület ad helyt 1964 óta a borozónak, 1681-ben itt választották nádornak Eszterházi Pált a Soproni Országgyűlésen. Az épület a XIV-XV. században épült, mai formáját az 1600-as években nyerte el. A mai borozó fiatal személyzettel rendelkező, jó kedélyű kocsma, ami főleg a helyi ifjak által kedvelt, szombat este telt ház volt.
Cézár Pince Sopron - Belső