kition: Népszerű hely nagy adagokkal - Croatia Pub & Pizzéria Sopron

4. helyezett a 79 soproni étterem közül

Népszerű hely nagy adagokkal

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A honlap ranglistáját olvasva határoztuk el, hogy kipróbáljuk az éttermet, mely a belvárosban, a Tűztorony közelében fekszik. Szombat este szinte telt ház volt, alig akadt szabad asztal. Várni is kellett jócskán az ételekre, még a levesekre is. A kiszolgálás udvarias, de kevéssé szívélyes, mint más soproni éttermekben. Az ételek jókora adagok,- bár a tintahallal eléggé spóroltak - ezért is lehet népszerű a hely, a kínálat színvonala már közepesebb. A fokhagyma krémleves kifejezetten finom, a májgombóc leves hozta a jó szintet, a roston sült tinta halból a hal elég kevés, és nem tintahal karikák, hanem a fejrész lett kisütve. A roston csirke mell görög salátával adagra is, ízre is remek volt. A jót kicsit meghaladó, de a kiválót el nem érő szintű étteremben jártunk.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

9400 Sopron
Várkerület 23.

2021. március 29.
Az étterem vezetősége és személyzete abszolút készséges, kedves, vendégközpontú, gyors és rugalmas - még ebben a nehéz helyzetben is. Mivel most helyben fogyasztásra nincs lehetőség, az ételt elvitelre kértem. Korábban is jártam már itt, és minden esetben a fent leírtakat tapasztaltam. A minőség...