El Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron

$$$$
Hely jellege
kávézó - kávéház, bisztró
El Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron
El Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza SopronEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron
6 fotó

4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
75.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzióval
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.05.01-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
138.600 Ft / 2 fő / 3 éj-től all inclusive ellátással

El Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2023. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Az El Gustonak Sopronban a Belvárosban, a Várkerületnél van egy másik, régebben működő egységük, bisztró és kávézó, mi ott még bent nem jártunk, viszont amit itt tapasztaltunk a 2. egységüknél a Sopron Plázában, az alapján oda is szívesen elmennénk kipróbálni. A bejáraton belépve bal kézről egyből meg is láttuk az El Gustót.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
El Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - Külső képEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - Étlap/itallapEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - BelsőEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - Étel/italEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - Étel/italEl Gusto Cafe & Bistro - Sopron Plaza Sopron - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>