Fórum Pizzéria Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Fórum Pizzéria Sopron vélemények

Kiváló 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Sopronban nyaraltunk, a vendéglátónk a Fórum Pizzériát ajánlotta , most már tudom miért :-) Finom a pizza és a mexikói, illetve a hagyományos ételek is! Városközpontban, a várfalak között. . . hangulatos! Kemencében sütik a pizzát, gazdag feltéttel. Végig jó dalokat játszottak, a gyerekeseknek is ajánlom, van kis adag is, illetve kissebb pizza is.
Kiváló 2014. augusztus 17.barátokkal járt itt
Sopronban itt a legfinomabb a pizza,a hely nagyon hangulatos, melyen az óváros öreg falai még csak emel. A pizzán kívül nagyon sok más finom, olasz és mexikói étel közül választhatsz, itt mindenki megtalálja a kedvére valót. A kiszolgálás nagyon barátságos és készséges, mely során megismertünk egy kedves, aranyos és nem kevésbé csinos felszolgálót kinek segítségével belekóstolhattunk, e csodás hely ízvilágába.
Kiváló 2014. május 28.a párjával járt itt
Sopronban itt a legfinomabb a pizza! Ráadásul a mexikói konyha is szuper, szerintem. Én itt szerettem bele a csirkés-cukkinis quesadillaba. :) Amióta megkóstoltam mindig azon dilemmázom, hogy ezt egyem, vagy a kedvencemet, a Speciale pizzát. :)
A felszolgálók kedvesek és készségesek.
Kiváló 2014. május 28. járt itt
Isteni pizzák, jól hangulat.
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
A törzshelyem, eddig bármit ettem itt, minden ízlett: olaszos és mexikói ételek, egyéb főételek, desszertek. Ár-érték arányban a legjobb a városban. Barátságos kiszolgálás, ízléses, egyszerű berendezés, gusztusos tálalás, könnyű megközelíthetőség. Rengeteg pizzéria van Sopronban, de itt a legjobb a pizza, lasagne-t meg még Olaszországban sem ettem jobbat.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
A Várkerületben található pizzéria mindig útba esik, amennyiben Sopronba utazunk. Az étteremről párom egy helyi újságban olvasott, így mi is kipróbáltuk. A hely nagyon hangulatos, az ételek finomak, sőt, a pizzát helyben, kemencében sütik. Itt nem csak pizzát kóstolhat az, aki betér, hanem levesek, főételek sora várja a vendégeket, nem kis mennyiségben.