Fórum Pizzéria Sopron
9400 Sopron, Szent György utca 3.

Fórum Pizzéria Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Fórum Pizzéria Sopron vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Ebédre ugrottunk le a Lővérekből. Feleségem határozott elképzeléssel jómagam némi tétovázással vettem kézbe az étlapot. Aztán beindult minden, mint a vízfolyás.
Hamar jött az ital, gyorsan érkezett az étel - megnyerő mennsyiség remek minőség. Marhahúsban nem csalódhat az ember, ha hozzáértő a szakács. És ő tudta a dolgát.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Nagyon megnyerő hely már első ránézésre is, a kis hangulatos teraszukkal. Mindenféle finom ételeket lehet itt enni, pizzát, olaszos- mexicói ételeket, és egyéb finomságokat pl: Csirkemell aszalt paradicsommal, mozzarelával töltve . Kedves személyzet és kellemes hangulat. Lehet menüt is enni , ami szintén bőséges és finom. Csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek.

Mátyás4455 TOP étteremértékelő
Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Tulajdonképen a választásunk azért esett a helyre, mert kedves, barátságos fiatalok köszöntek ránk, amint beléptünk az étterembe. A pincérlány különösen barátságos és mosolygós volt! Amint nekünk felszolgálta az italt már szó szerint szaladt is a következő vendégeknek étlapért. Tehát a korábbi hozzászólások remélhetőleg ezen a téren aktualitásukat vesztették.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincérre kb 10 percet vártunk, a leves átlagos. Az ablakot nem lehetett becsukni (hideg volt). A második fogás egy lasagne, a külseje forró, a belseje jeges! Hívom a pincért, elnézés se kér, közli, hogy nem mikróban melegítik, de nem frissen készül. Nem tudják kiszámolni mennyi idő alatt melegszik át. Vissza hozza szétfolyva, a széle ismét tüzes, a belseje meleg.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14.
Délidő - az emberek ekkortájt ugye ebédelni szoktak. Ez meg is látszott, mert érkezésünkkor a kinti asztalok zömén a "lefoglalva" tábla állt. Kérdésünkre a pincér sebtében eltávolította az egyik szabad asztalról az ételmaradékokat majd közölte hogy ide leülhetünk. A rendelés leadásáig 1 órát kellett várni, mire a féldoboz cigi közül valamelyik között ki méltóztatott jönni a pincér.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ismét elvetődtem a Fórumba,édesanyám meglátogatott,és elmentünk hogy együnk valamit ebédet,a párommal egyetemben hármasba. Délben 12. 10-kor értünk oda,megnéztük van-e valami kedvünkre való menü. A sajtkrém leves mellé a következőt ajánlották menübe:
1)csirke óvári szelet rizs,sali
2)babfőzelék sertés sült
3)Bolognai spagetti
Kikértük az italunk és közöltem a felszolgálóval hogy akkor kettő A, egy B menüt szeretnénk.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 19.
A pizzatészta nagyon finom, viszont a csirkemájat próbálták teljes bevetéssel eladni pecsenye libamájnak. Mikor szóvá tettük ezen észrevétlünket a pincérnél, egy csodálatos szinészi alakitásnak lehettunk szemtanúi. Szerintem egy vendég se szereti, ha komplett idiótának nézik. Ajánlom mindenkinek, alaposan vizsgálja meg, mi is van a tányérján.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29.
Sopronban nyaraltunk, a vendéglátónk a Fórum Pizzériát ajánlotta , most már tudom miért :-) Finom a pizza és a mexikói, illetve a hagyományos ételek is! Városközpontban, a várfalak között...hangulatos! Kemencében sütik a pizzát, gazdag feltéttel. Végig jó dalokat játszottak, a gyerekeseknek is ajánlom, van kis adag is, illetve kissebb pizza is.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 17.
Sopronban itt a legfinomabb a pizza,a hely nagyon hangulatos, melyen az óváros öreg falai még csak emel. A pizzán kívül nagyon sok más finom, olasz és mexikói étel közül választhatsz, itt mindenki megtalálja a kedvére valót. A kiszolgálás nagyon barátságos és készséges, mely során megismertünk egy kedves, aranyos és nem kevésbé csinos felszolgálót kinek segítségével belekóstolhattunk, e csodás hely ízvilágába.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28.
Sopronban itt a legfinomabb a pizza! Ráadásul a mexikói konyha is szuper, szerintem. Én itt szerettem bele a csirkés-cukkinis quesadillaba. :) Amióta megkóstoltam mindig azon dilemmázom, hogy ezt egyem, vagy a kedvencemet, a Speciale pizzát. :)
A felszolgálók kedvesek és készségesek.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 9.750 - 12.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2019.12.22.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 18.240 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.01.01.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2019.05.31.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 13.230 - 18.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.01.01.
Wolf Panzió
2-3 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
2017.09.01. - 2019.05.31.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.378 - 11.800,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2020.10.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.03.31.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.12.01. - 2019.05.31.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Wellness koktél (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Fórum Pizzéria SopronX