Fórum Pizzéria Sopron
9400 Sopron, Szent György utca 3.

Fórum Pizzéria Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Fórum Pizzéria Sopron vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Ebédre ugrottunk le a Lővérekből. Feleségem határozott elképzeléssel jómagam némi tétovázással vettem kézbe az étlapot. Aztán beindult minden, mint a vízfolyás.
Hamar jött az ital, gyorsan érkezett az étel - megnyerő mennsyiség remek minőség. Marhahúsban nem csalódhat az ember, ha hozzáértő a szakács. És ő tudta a dolgát.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Nagyon megnyerő hely már első ránézésre is, a kis hangulatos teraszukkal. Mindenféle finom ételeket lehet itt enni, pizzát, olaszos- mexicói ételeket, és egyéb finomságokat pl: Csirkemell aszalt paradicsommal, mozzarelával töltve . Kedves személyzet és kellemes hangulat. Lehet menüt is enni , ami szintén bőséges és finom. Csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek.

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Tulajdonképen a választásunk azért esett a helyre, mert kedves, barátságos fiatalok köszöntek ránk, amint beléptünk az étterembe. A pincérlány különösen barátságos és mosolygós volt! Amint nekünk felszolgálta az italt már szó szerint szaladt is a következő vendégeknek étlapért. Tehát a korábbi hozzászólások remélhetőleg ezen a téren aktualitásukat vesztették.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincérre kb 10 percet vártunk, a leves átlagos. Az ablakot nem lehetett becsukni (hideg volt). A második fogás egy lasagne, a külseje forró, a belseje jeges! Hívom a pincért, elnézés se kér, közli, hogy nem mikróban melegítik, de nem frissen készül. Nem tudják kiszámolni mennyi idő alatt melegszik át. Vissza hozza szétfolyva, a széle ismét tüzes, a belseje meleg.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14.
Délidő - az emberek ekkortájt ugye ebédelni szoktak. Ez meg is látszott, mert érkezésünkkor a kinti asztalok zömén a "lefoglalva" tábla állt. Kérdésünkre a pincér sebtében eltávolította az egyik szabad asztalról az ételmaradékokat majd közölte hogy ide leülhetünk. A rendelés leadásáig 1 órát kellett várni, mire a féldoboz cigi közül valamelyik között ki méltóztatott jönni a pincér.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ismét elvetődtem a Fórumba,édesanyám meglátogatott,és elmentünk hogy együnk valamit ebédet,a párommal egyetemben hármasba. Délben 12. 10-kor értünk oda,megnéztük van-e valami kedvünkre való menü. A sajtkrém leves mellé a következőt ajánlották menübe:
1)csirke óvári szelet rizs,sali
2)babfőzelék sertés sült
3)Bolognai spagetti
Kikértük az italunk és közöltem a felszolgálóval hogy akkor kettő A, egy B menüt szeretnénk.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 19.
A pizzatészta nagyon finom, viszont a csirkemájat próbálták teljes bevetéssel eladni pecsenye libamájnak. Mikor szóvá tettük ezen észrevétlünket a pincérnél, egy csodálatos szinészi alakitásnak lehettunk szemtanúi. Szerintem egy vendég se szereti, ha komplett idiótának nézik. Ajánlom mindenkinek, alaposan vizsgálja meg, mi is van a tányérján.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29.
Sopronban nyaraltunk, a vendéglátónk a Fórum Pizzériát ajánlotta , most már tudom miért :-) Finom a pizza és a mexikói, illetve a hagyományos ételek is! Városközpontban, a várfalak között...hangulatos! Kemencében sütik a pizzát, gazdag feltéttel. Végig jó dalokat játszottak, a gyerekeseknek is ajánlom, van kis adag is, illetve kissebb pizza is.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 17.
Sopronban itt a legfinomabb a pizza,a hely nagyon hangulatos, melyen az óváros öreg falai még csak emel. A pizzán kívül nagyon sok más finom, olasz és mexikói étel közül választhatsz, itt mindenki megtalálja a kedvére valót. A kiszolgálás nagyon barátságos és készséges, mely során megismertünk egy kedves, aranyos és nem kevésbé csinos felszolgálót kinek segítségével belekóstolhattunk, e csodás hely ízvilágába.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28.
Sopronban itt a legfinomabb a pizza! Ráadásul a mexikói konyha is szuper, szerintem. Én itt szerettem bele a csirkés-cukkinis quesadillaba. :) Amióta megkóstoltam mindig azon dilemmázom, hogy ezt egyem, vagy a kedvencemet, a Speciale pizzát. :)
A felszolgálók kedvesek és készségesek.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2017.02.05. - 2019.01.01.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Vadkert Major
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.01.02.
Tornácos Ház
Hegykő
2 nap/1 éjszaka 9.700 - 11.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2019.08.18.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2018.12.31.
Horst Apartmanok
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.18. - 2018.10.31.
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.21. - 2019.08.18.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.23. - 2019.08.18.
Csiga Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.01. - 2019.08.18.
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.26. - 2019.08.18.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Sárvári fürdő napok nyár (min. 3 éj)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár 3 főre (min. 3 éj)

Fórum Pizzéria SopronX