Fórum Pizzéria Sopron
9400 Sopron, Szent György utca 3.

Fórum Pizzéria Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Fórum Pizzéria Sopron vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A fertőrákosi kőfejtőben kirándultunk, és gondoltuk, ha már itt vagyunk Sopron közelében, akkor betérünk egy jót enni (persze főleg a gyerekek voltak nagyon nagyon éhesek a jó kis túra után). Véletlenszerűen bukkantunk erre a helyre, vagyis annyira nem is volt véletlen, mert a kisfiam korábban már járt itt az osztállyal egy kirándulás alkalmával, neki nagyon tetszett a hely, szóval ő vezetett minket ide.

Kieft TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Neten találtam a helyet, és mivel szeretem az olasz és a mexikói ételeket is, ezért már hetek óta terveztem, hogy kipróbáljuk. Noha vasárnap, kora délután jártunk ott, volt szabad helyük, várni nem kellett. A felszolgáló gyorsan ránk talált, gyors italrendelés, majd hosszasan elmélyedtünk az étlap hosszú választékában.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Visszajárunk ide minden félévben. Most sikerült ebédidőben betoppanni. Szerencsénkre épp felszabadult egy kétszemélyes asztal úgyhogy azonnal leülhettünk. Amúgy minden asztalnál ültek. A pincérre pont emiatt vártunk pár percet, de akkor már étlappal jött. A bor kérdésében rá hagyatkoztam, elsőre nagyon száraz kékfrankost hozott.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Nagyon megnyerő hely már első ránézésre is, a kis hangulatos teraszukkal. Mindenféle finom ételeket lehet itt enni, pizzát, olaszos- mexicói ételeket, és egyéb finomságokat pl: Csirkemell aszalt paradicsommal, mozzarelával töltve . Kedves személyzet és kellemes hangulat. Lehet menüt is enni , ami szintén bőséges és finom. Csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Tulajdonképen a választásunk azért esett a helyre, mert kedves, barátságos fiatalok köszöntek ránk, amint beléptünk az étterembe. A pincérlány különösen barátságos és mosolygós volt! Amint nekünk felszolgálta az italt már szó szerint szaladt is a következő vendégeknek étlapért. Tehát a korábbi hozzászólások remélhetőleg ezen a téren aktualitásukat vesztették.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincérre kb 10 percet vártunk, a leves átlagos. Az ablakot nem lehetett becsukni (hideg volt). A második fogás egy lasagne, a külseje forró, a belseje jeges! Hívom a pincért, elnézés se kér, közli, hogy nem mikróban melegítik, de nem frissen készül. Nem tudják kiszámolni mennyi idő alatt melegszik át. Vissza hozza szétfolyva, a széle ismét tüzes, a belseje meleg.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14.
Délidő - az emberek ekkortájt ugye ebédelni szoktak. Ez meg is látszott, mert érkezésünkkor a kinti asztalok zömén a "lefoglalva" tábla állt. Kérdésünkre a pincér sebtében eltávolította az egyik szabad asztalról az ételmaradékokat majd közölte hogy ide leülhetünk. A rendelés leadásáig 1 órát kellett várni, mire a féldoboz cigi közül valamelyik között ki méltóztatott jönni a pincér.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma ismét elvetődtem a Fórumba,édesanyám meglátogatott,és elmentünk hogy együnk valamit ebédet,a párommal egyetemben hármasba. Délben 12. 10-kor értünk oda,megnéztük van-e valami kedvünkre való menü. A sajtkrém leves mellé a következőt ajánlották menübe:
1)csirke óvári szelet rizs,sali
2)babfőzelék sertés sült
3)Bolognai spagetti
Kikértük az italunk és közöltem a felszolgálóval hogy akkor kettő A, egy B menüt szeretnénk.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 19.
A pizzatészta nagyon finom, viszont a csirkemájat próbálták teljes bevetéssel eladni pecsenye libamájnak. Mikor szóvá tettük ezen észrevétlünket a pincérnél, egy csodálatos szinészi alakitásnak lehettunk szemtanúi. Szerintem egy vendég se szereti, ha komplett idiótának nézik. Ajánlom mindenkinek, alaposan vizsgálja meg, mi is van a tányérján.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29.
Sopronban nyaraltunk, a vendéglátónk a Fórum Pizzériát ajánlotta , most már tudom miért :-) Finom a pizza és a mexikói, illetve a hagyományos ételek is! Városközpontban, a várfalak között...hangulatos! Kemencében sütik a pizzát, gazdag feltéttel. Végig jó dalokat játszottak, a gyerekeseknek is ajánlom, van kis adag is, illetve kissebb pizza is.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.231 - 26.444,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.09.12.
HoldLux Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2020.05.27. - 2021.05.28.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.582 - 10.657,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.03.15.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 31.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2020.08.31.
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2020.12.31.

Szállodák Sopronban és környékén
Caramell Premium Resort Sopron
Spirit Hotel Thermal Spa Sopron
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Fórum Pizzéria SopronX