R.R.E.: A Lidó-szelet verhetetlen! - Harrer Cukrászda Sopron

14. helyezett a 91 soproni étterem közül

A Lidó-szelet verhetetlen!

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 19. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször jártam már a Harrer cukrászdában Sopronban. /Két helyen is működik./ A belvárosi a kedvencem. Elegáns, igazi beülős hely. Kedvesek, udvariasak a pincérnők, a választék óriási, a sütemények remekek, ízük, állaguk, formájuk... ellenállhatatlanok. Kedvencem a lágy, omlós krémmel készült csupa csoki Lidó-szelet. De mindegyik jól néz ki, finom mind, amit megkóstoltam. A kávé is remek, télen a forralt bor is.
Rengeteg a vendég mindig, főleg osztrákok, de a magyarok is szívesen látott vendégek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Egyszer ki kell próbálni, hogy többször is visszatérjenek!!!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni R.R.E. felhasználót?    Igen

9400 Sopron
Várkerület 73.

2019. június 8.
Bevallom őszintén, arra számítottam, hogy a Harrerben, mely egység fontosnak tartja (tartotta? – idén nem voltam kint, tavaly nem tudom eljöttek-e, de több ízben találkoztam velük a rendezvényen), hogy jelen legyen a Budai Gourmet fesztiválon, új hullámos desszertcsodák várnak. Hát nem....

2019. február 23.
Eredetileg a csokolàdéműhelyt terveztük megnézni a honlap alapjàn, de ez csak szervezetten látogatható. A cukràszda mellől tàvolabbról làtni lehet a cukràszok munkàjàt, meg tudtuk mutatni a gyerekeknek - a cukràszok kedvesek voltak. Nagyon sokféle...