Harrer Cukrászda Sopron

Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Harrer Cukrászda Sopron vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2023. szeptember 24. járt itt
Soproni sétám során meglátogattam a híres Harrer cukrászdát, sajnos igen szerény választékkal és magas árakkal találkoztam, így most nem fogyasztottam semmit. Legközelebb is benézek, hátha nagyobb lesz a választék.
Harrer Cukrászda Sopron - EgyébHarrer Cukrászda Sopron - EgyébHarrer Cukrászda Sopron - EgyébHarrer Cukrászda Sopron - Egyéb
Szörnyű 2022. november 18.gyerekekkel járt itt
3 Gesztenyepüré, 1 mignon közel 5 e Ft. A mignon elment, de a gesztenyepüré ízetlen, a tejszínhab már összerogyott amikor kihozták. Vicc, hogy a pultnál kell rendelni, a felszolgálók papircetikkel szaladgalnak.
2019. június 8.családjával járt itt
Bevallom őszintén, arra számítottam, hogy a Harrerben, mely egység fontosnak tartja (tartotta? – idén nem voltam kint, tavaly nem tudom eljöttek-e, de több ízben találkoztam velük a rendezvényen), hogy jelen legyen a Budai Gourmet fesztiválon, új hullámos desszertcsodák várnak. Hát nem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 23.gyerekekkel járt itt
Eredetileg a csokolàdéműhelyt terveztük megnézni a honlap alapjàn, de ez csak szervezetten látogatható. A cukràszda mellől tàvolabbról làtni lehet a cukràszok munkàjàt, meg tudtuk mutatni a gyerekeknek - a cukràszok kedvesek voltak.
2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Véletlenül hallottunk a cukrászdáról. Arról amelyikben a csokoládé gyártást is meglehet nézni. Nem volt egyszerű ide találni. Sokan voltak, de a kiszolgálás gyors volt. Csokoládé és a sütemény drága, de különleges amit feltétlen meg kell kóstolni,igazi ínyenceknek való. A gyárba nem sikerült bejutni,mert sokat kellett volna várni A fagylalt átlagos, semmi extra.
Átlagos 2017. május 21.a párjával járt itt
Egy szombati délután kerestük fel a cukrászdát soproni pihenésünk idején, a honlapot sok jót olvastunk róla. Ha kifejezetten nem keressük, valószínűleg soha nem térünk be, egy üzletház udvarán van elég hátul. Valószínűleg rosszkor érkeztünk, mert eléggé lefogyott a választék, a kiszolgálók is elég fáradtak és unottak voltak.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. november 19.egyedül járt itt
Többször jártam már a Harrer cukrászdában Sopronban. /Két helyen is működik. / A belvárosi a kedvencem. Elegáns, igazi beülős hely. Kedvesek, udvariasak a pincérnők, a választék óriási, a sütemények remekek, ízük, állaguk, formájuk. . . ellenállhatatlanok. Kedvencem a lágy, omlós krémmel készült csupa csoki Lidó-szelet.
2016. október 2.a párjával járt itt
Hatalmas felhőszakadás közepette futottunk be a Harrer belvárosi cukrászdájába, amely a Várkerület egyik belső udvarában található. 2 hölgy szolgálta ki a vendégeket, akik érkezésünkkor a kapuban várták a vendégeket. Szabadkozva mondták, olyan sokan jártak ma náluk, hogy a süteményes pultjukat teljesen lefosztották.
Harrer Cukrászda Sopron - MosdóHarrer Cukrászda Sopron - BelsőHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Külső képHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Étlap/itallapHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - BelsőHarrer Cukrászda Sopron - BelsőHarrer Cukrászda Sopron - BelsőHarrer Cukrászda Sopron - BelsőHarrer Cukrászda Sopron - Belső
2016. május 31., csoporttal járt itt
Csoporttal kirándultunk Sopronban és környékén, egy kedves ismerősünk ajánlására kerestük fel a cukrászdát .Sajnos nem volt lehetőségünk a múzeumot is megnézni, de így is kellemes élményben volt részünk. Modern épület, kellemes környezet, nagy választék, finom kávé. Szívesen visszamegyünk majd.
Átlagos 2016. április 14.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Harrerban és bár elég drága, szívesen mentünk, a hely aurája, hangulata végett. Ezúttal vasárnap délután tértünk be és megdöbbenve tapasztaltuk, hogy totál tele van a cukrászda. Sehol egy szabad asztal, óriási ricsaj és káosz hangulata uralta helyet. Némi tétlenkedés után kinéztük a süteményeket és lecsaptunk egy felszabaduló asztalra.
Harrer Cukrászda Sopron - Étel/italHarrer Cukrászda Sopron - EgyébHarrer Cukrászda Sopron - Egyéb