Passage Cafe & Snack Sopron

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Passage Cafe & Snack Sopron vélemények

2017. szeptember 14.egyedül járt itt
A Várkerületnél található, élénk, fiatalos, vidám hangulatú kávézó és cukrászda, sokféle, részben modern stílusú, részben hagyományos klasszikus sütivel, tortaszelettel, korrekt kávéval, az átlagosnál valamivel magasabb árakkal. A desszertek mellett hideg- és melegszendvicseket is ehetünk itt, piadinát, paninit, toastot.
Passage Cafe & Snack Sopron - BelsőPassage Cafe & Snack Sopron - BelsőPassage Cafe & Snack Sopron - Étlap/itallapPassage Cafe & Snack Sopron - Külső képPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Külső képPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Étlap/itallapPassage Cafe & Snack Sopron - Étlap/itallapPassage Cafe & Snack Sopron - BelsőPassage Cafe & Snack Sopron - BelsőPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Étel/italPassage Cafe & Snack Sopron - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 7.barátokkal járt itt
ahova érdemes beugrani, inni egy kávét, teát (sokféle teából lehet válogatni! ), enni egy jóízű szendvicset, amit frissiben ott készítenek el. Internetezni is lehet (saját készlettel, természetesen), közben fogyasztani, beszélgetni. A felszolgálók nagyon kedvesek, készségesek, nem formálisak. A kerthelység is egy különlegesség, a várfal tövében.
Passage Cafe & Snack Sopron - BelsőPassage Cafe & Snack Sopron - Külső képPassage Cafe & Snack Sopron - Külső kép